Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Múlt hétvégén össze ismerkedte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múlt hétvégén össze ismerkedtem egy lánnyal, aki meg is csókolt 2X. És már csak haza kellett volna kisérnem de én nem mentem. Szerintetek mi a bajom?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 19:34
 1/6 anonim válasza:
43%
Rádöbbentél, hogy te meleg vagy?!
2009. szept. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A fenét! Azt már észre vettem volna! Mellesleg én 2 a lány 26 éves!
2009. szept. 4. 20:07
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Hmm... 2 éves létedre elég jól nyomod. Talán 5 év múlva már haza is mered kísérni. Türelem.
2009. szept. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
neked mi bajod ?
2009. szept. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocs. Én 20 éve a lány 26 éves.
2009. szept. 4. 20:13
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyél szénát, mert egy Te egy szamár vagy!

Ha még nem volt barátnőd, egy jó lehetőséget dobtál el (talán a legjobbat, mert lány így nem sokszor kezdeményez), ha meg volt már, ismét egy jó lehetőséget, de minimum egy egyéjszakást hagytál ki. (Ha utóbbi nem a kedvenced, bocs)

Szóval irány megkeresni és megbeszélni egy másik randit!

2009. szept. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!