Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Voltatok már úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Voltatok már úgy, hogy olyan nőbe szerettetek bele, aki először fel sem tűnt vagy nem is tetszett (külseje vagy a viselkedése?

Figyelt kérdés
írhatnátok róla bővebben is! Köszi!
2013. febr. 6. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha se a külseje nem tetszett se a viselkedése akkor meg sem akartam ismerni sem.
2013. febr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan, akinek a külseje nem tetszett először, viszont a viselkedése nagyon is. SZerelmes lettem belé vagy fél évig, de nem jártunk, mert már akkor is olyan peches voltam mint senki.


F25

2013. febr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
ööööö nem nagyon :(((
2013. febr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Én lány vagyok, de értem mire gondolsz. Velem rendszeresen megesik a következő szituáció: barátnővel megyek bulizni, tapadnak rá a pasik, ő az a tipikus szép, kedves, aranyos, visszafogott, elpirulós lány, aki a fiúknak/férfiaknak egyből megtetszik. Majd mikor esetleg én chatelek (barátnőm általi elutasítás után), hogy lenne-e még is esélye nála, szóba elegyedünk és ott kötünk ki, hogy hát igazából így hogy megismert inkább velem kezdene.. hát kellemetlen.
2013. febr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát volt ilyen, annyi történt hogy megismertem, előtte nem láttam még mosolyogni se pl, nem tudtam milyen vidám ember is valójában.. Aztán ahogy többet és többet találkoztunk, megismertem és belé szerettem. :) Csak ennek a kapcsolatnak nagyon régóta vége már
2013. febr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Várom a további válaszokat!:)
2013. febr. 6. 20:48
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
én csaj vagyok ,de velem már előfordult h olyan kezdett el érdekelni, aki elsőre nem tünt fel, nem is volt az esetem, de a viselkedés megfogott
2013. máj. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Pendulum92 ***** válasza:

Egyszer volt, első komolynak mondható kapcsolatom volt 19 évesen.


Fel sem figyeltem rá, nem volt az a nagy szépség, de még is különlegesnek tartottam. Összejöttünk, együtt voltunk kb 3-3,5 hónapot, majd szakítottunk. Teljesen más világ voltunk, egyáltalán nem illettünk össze.


(Azóta összejöttem a párommal, aki nagyon tetszik, és össze is illünk :) )


20/F(nemsoká 21)

2013. máj. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!