Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom folyton nagyon nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Scifikeeee kérdése:

Barátom folyton nagyon nagy értékű ajándékokat ad és nem tudom viszonozni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. febr. 6. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne fogadd el tőle, ha zavar! Később még lehetnek ebből problémák, ha esetleg összevesztek és majd előjön azzal mennyi mindent megadott neked.
2013. febr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Viszonozd neki egy finom vacsorával,tortával,együttléttel.
2013. febr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az emberekbpl hiényzik a kommunikáció felvázolom :

Édesem szeretnék veled beszélni. Nagyon nagylelkü és drága ajámndékokat veszel nekem és tudod mind tetszik és nagyon aranyos tőled, de ugye tudod hogy nem a pénzedért szeretelek ? És mind ebből azt akarom kihozni hogy ez mind szép és jó de bármennyire is akarnám nem tudom ezt a sok jóü viszonozni, és ezért kérlek ne haragudj, megyegyezhetnénk abba hogy legközelebb kézzel készített ajéndékot adunk egymásnak? (AZ ISTEN SZERELMÉRE mi a francért nem lehet kommunikáélni egymással ha már jártok??? )

2013. febr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Amugy utolso válaszolònak mondom, hogy lehet kommunikálni, csak nem vagyok benne biztos hogy jòl sülne el egy ilyen beszélgetés, mert a barátom nagyon visszahuzòdò tipus és nincs sok önbizalma, ezért nem szoktam semmibe beleszòlni.
2013. febr. 6. 21:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is kikészültem ettől, volt egy borzasztóan gazdag párom és folyamatosan kaptam tőle a drága ajándékokat. Beszéltem vele, hogy ezzel álljon le, mert elsüllyedek, de mivel ő gazdag volt én meg szegény, így 2 teljesen más világ voltunk. Ő hozzá volt szokva a külföldi utakhoz, jó éttermekhez és bár voltunk sokszor romkocsmában meg belföldön is, ahol fizettem a saját részem, de amikor számára természetes volt a drága külföldi út, hiába szabadkoztam, hogy nem tudom kifizetni, hallani se akart erről, befizette nekem, mert az szerinte milyen már, hogy a barátnőjét nem viszi magával. Mondom, engem ez felőrölt. Nem maradtam vele emiatt, soha nem tudtam feloldódni. Ezt csak az értheti meg, aki benne van egy ilyen helyzetben.
2013. febr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!