Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan nagy elvárásaim lennének?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nagy elvárásaim lennének?

Figyelt kérdés

16 évesen annyit szeretnék ,hogy normális lány legyen

ne igyon alkoholt, ne cigizzen, legjobb ha szűz még, külsőre legyen nekem megfelelő. 1 társkeresőn találtam most egy ilyen lányt ,csak nem tudom visszaír e ha kép nélkül vagyok. a képet majd privátba intézném vele...


2013. febr. 6. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezek normális elvárásoknak mondható. De szerintem ne ezekre koncentrálj, hanem hogy mennyire vagy el vele, mennyire hasonló az érdeklődési körötök, mennyire érzed jól magad a társaságában.
2013. febr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Antialkesz az nálam is elvárás, nos ilyen csajt még nem láttam :D Pedig direkt járkálok ide oda ismerkedni, de nem...
2013. febr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha mértékkel iszik, akkor szerintem az még elfogadható. :D Nekem is ez lenne az elvárásom egy pasival szemben, de manapság az a divat, hogy rúgjunk be és kössünk ki az árokban... :D

17/l

2013. febr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

De várjatok, egy-egy "ivászatot" azért nem mondanék gondnak. Srác vagyok amúgy, elkerülve a félreértéseket.


Én se vedelek naponta, egy hónapban kétszer-háromszor elnézek valamerre egy kisebb estére, akkor iszogatok kicsit, de ott sem részegedem le állat módjára.

2013. febr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ja és azt szeretném ha nem is járna bulizni.

15-16 évesen szerintem egyáltalán ne igyon főleg ha velem van

2013. febr. 6. 22:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem, nincsenek nagy elvárásaid. De a képet feltétlenül írd meg neki... mármint, hogy küldesz, ha szeretne.

Az alkohol és drog nálam is kizáró, bár én dohányzom.

31/N

2013. febr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, mégse tetszek senkinek. Ezzel nem azt mondom, hogy feltétlenül 15 évesen kell egy pasi, de azért jól esne, ha nyitnának felém, de szerintem az a baj, hogy nem vagyok egy r*banc, akinek két szóra már nyílnak szét a lábai, nem piálok, és dicsekszem, hogy nem emlékszem, hányan b*sztak meg az este, mert részeg voltam. Visszahúzódó vagyok, és viszonylag normális. Mellékesen nem vagyok ronda, szerintem. 15/L
2013. febr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Talán azért nem kapsz annyi figyelmet, mert visszahúzódó vagy. A nyitottság nem egyenlő a ribanckodással.


De egyébként a 15 is még nagyon fiatal.

2013. febr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!