Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az néhány fontos szempont,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az néhány fontos szempont, ami alapján párt választotok?

Figyelt kérdés

Nálam ez a három fontos szempont van:

1. a lány anyagi helyzete

2. vállalható kinézet (ne legyen rusnya)

3. megfelelő műveltségi szint


2013. febr. 6. 22:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, az ilyen helyzetből mindig csak vádakozás lesz,(amint bármi anyagi kerül elő...) hogy a nőnek csak a pénzéért kell a pasi. Akkor is, ha nem így van.
2013. febr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, én egyetértek veled. Én is megjártam már egy fiúval az anyagiak miatt. A családjának erős komplexusaik voltak, ezért is lett vége a kapcsolatunknak. Nekem konkrétan nagyon fontos, hogy magas IQ és EQ szintje legyen, őszinte és figyelmes, odaadó legyen, illetve illemtudó, kedves. Külsőre legyen tiszta és ne gízda, vagy pedig túlsúlyos, a fogai legyenek szépek. Ennyi. 21l
2013. febr. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Okosabb legyen nálam, ez nagyon fontos. Olyan emberrel tudok boldog lenni, aki motivál, mert példát mutat.

Hasonló háttérrel rendelkezzen. Ezt te anyagi helyzetként definiáltad, ezzel nem feltétlenül értek egyet. A társadalmi státusza a lényeg. Én például most kimondottan szegény vagyok, viszont középosztálybeli családból származom, ezért középosztálybeli értékeket vallok. Ezért működünk a párommal, holott én miminálbért keresek, ő meg ennek a sokszorosát.

Hasonló, vagy legalábbis összeegyeztethető álmok és célok. Ha valakinek nincsenek tervei, céljai, az nálam kizáró ok, rossz tapasztalat miatt. Ha meg összeegyeztethetetlen a kettő, akkor ne raboljuk egymás idejét.

Emellett fontos még, hogy jó legyen a szex, mert az borzasztóan fontos része az életnek :)

2013. febr. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!