Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Suliban beszólogatnak mások,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Suliban beszólogatnak mások, mikor barátommal vagyok. Mit tegyek? 16L

Figyelt kérdés

Vagy mikor az osztályban ülünk néha 1-1 köcsög jön oda, mutogat vagy pofázik valamit.

Kint meg néha (idegenek) 'bámulnak' vagy egymás közt suttognak valamiket.

Ez engem eléggé zavar, szerintetek mit tegyünk? Többnyire suliban tudunk találkozni, ritkán otthon, vagy más helyen.

Fel sem kéne vennem őket?(nem tudom miért csinálják ezt, irigységből vagy más okból-.-megjegyzem a mi sulinkban elég kevés pár van)

Tudom kicsit hü lye kérdés, de várnám a normális válaszokat...:/


2013. febr. 7. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:

De mire irányulóan?

Amúgy meg sz@rni rá,nekik biztos nincs senkijük sem.

2013. febr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Leginkább irigységből teszik.Nem kell foglalkozni velük.Nézd meg hogy akik ezeket mondják milyen emberek,Lehet még soha nem volt semmilyen párkapcsolatuk.Vannak bunkó emberek az ilyeneket az bosszantja legjobban ha tudomást sem veszel róluk.Ha látják hogy felhúzod magad annál többet fognak beszólagatni.
2013. febr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
gyerekes viselkedés, sz*rd le magasról.
2013. febr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szard le D:
2013. febr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Vadkan01 ***** válasza:
A barátod miért nem törli fel velük a padlót?
2013. febr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy van barátnőjük...

Akkor csak irigyek? Nekem fura ez a helyzet, első barát, és nem tudtam, hogy ennyire köcs ögök a fiúk a suliban.

Nem is tudtam mire gondoljak, azthittem mi csinálunk valamit rosszul, vagy hülyén nézünk ki stb...de még az sem lehet ok, hogy mondjuk zavarja őket, mint általában az, hogy ha a pár smárol, mert mi suliban mikor látnak nem szoktunk, csak fogjuk egymás kezét, és átölel és néha egy-egy puszi...

Utolsó: a barátom nem szokott mondani/csinálni semmit...

2013. febr. 7. 20:19
 7/7 Vadkan01 ***** válasza:
Az nem jó, hogy nem tesz semmit, nem is érdemli meg, hogy járjon veled.
2013. febr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!