Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal szakitottunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal szakitottunk, bár szeretjük egymást. Hogy lehet túlélni, hogy elveszted a szerelmed?

Figyelt kérdés
Sajnos a körülmények rosszra fordultak, neki új munkahelye lett (+ más komoly gondok) ami miatt kilátástalan az egész. Találkozni alig tudnánk majd, és inkább szakitott, én meg elfogadtam:( Már ha ezt el lehet fogadni ép ésszel. Amúgy ö is örlödik azóta is, és ez az egész nagyon megviseli. Vajon végleges ez ha tényleg szeretjük egymást? Nem tudom elhinni,hogy ilyen megtörténhetett. (3 éves kapcsolat)
2013. febr. 6. 10:26
 1/6 fospuska ***** válasza:
ha szeretitek egymást,minek szakítottatok...? ez nekem magas.:)
2013. febr. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ez csak egy kifogás volt, hogy miért is szakítson veled..

Szerintem, ha igazán szeretne nem lenne akadály hogy csak ritkábban találkoztok..

17f

2013. febr. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
azo ,hogy összeköltöztök, vagy egyszeüren kevesebbet találkozotk ez meg sem fordult a fejetekben? Ha dolgozik akkor gondolom már nem az anyján él...
2013. febr. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szilvia07 ***** válasza:

Elveszted? Miért, meghalt? Nem. Hát akkor meg? Szerelmek jönnek mennek...

Foglald le magad! Egy hét után könnyebb lesz, egy hónap után még könnyebb, fél év múlva meg már a nevére sem emlékszel.

2013. febr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sehogy! Egyik ismerősöm is belehalt. Elütött egy autó.
2013. febr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hol van itt a szerelem?

Nem szeretitek ti már egymást, csak megszoktátok és hiányzik. A szerelem ott kezdődött volna, hogy vagy nem megy el új munkahelyre, vagy te is mész utána, nem pedig elfogadod, hogy szakít a távolság miatt.

Közötök nincs már egymáshoz érzelmileg, csak a megszokás köt össze titeket, majd találsz olyat, akit szeret és ő is viszont szeret.

2013. febr. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!