Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem, pedig elmondá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem, pedig elmondása szerint tökéletes volt. (? )

Figyelt kérdés

Kétszer szakítottunk már barátnőmmel. Egyszer sem az a "húzz az anyádba" szakítás volt. Először is azért, mert még nem lábalt ki az előző kapcsolatából, és most is. Először úgy nézett ki, hogy szakítottunk, 4 napig nem beszéltünk, közben hétvégén ott volt ahol az exe lakik, de az unokatesójáéknál. Hétfőn elmentem hozzá, elhozni a cuccaim. Sokat beszélgettünk, lefeküdtünk. Akkor elmondta, hogy az exét szereti. Majd eljöttem. Sírt is, meg láttam hogy baja van. Másnap visszahozta az igazolványom, és elhívott egy helyre, ahová akkor tartott. Búcsúnál csók volt. Két nap múlva elmentem, lefeküdtünk, mondta, hogy hétvégén megy pestre. (Ott lakik az exe) Hétvégén akkor sem beszéltünk, hétfőn levette hogy kapcsolatban. Elmentem hozzá, kicsit összevesztünk, de újra kezdtük. AZt mondta elakarja felejteni a volt pasiját, és csak én leszek neki.


2 hétig tartott . Ebben a két hétben a kapcsolat ezerszer jobb volt, neki és és nekem is. Egyik szombaton beszélgettünk, akkor mondta, hogy sokkal jobb. Vasárnap eljöttünk hozzánk, itt volt, még akkor is jó volt. Írt a falamra,(mivel olyan falam van, amire ilyen üzeneteket lehet hagyni speckó filccel) hogy Tudtad hogy szeretlek ?: ) Meg egy dátumot. Aztán másnap felhívott, hogy átjönne. Itt voltunk. Kedden beszéltünk fészen, mondta hogy el megy egy fiú haverjához, mert nagyon régen találkoztak. Én tudtam hogy exe, de nem akarta elmondani. Szerdán hazajött, összevesztünk, mert egy napig nem jelentkezett. Csütörtökön elmentem, aztmondta neki ez nem megy, nincs szüksége kapcsolatra. Hazajöttem.


Pénteken rám írt, hogy miujság hogy vagyok? Beszélgettünk, és mondtam hogy szombaton elhoznám a cuccaim, lenne e kedve megnézni egy filmet? Még akkor mindenben benne volt, persze vigyem el.Aztán lemondta. Hétfőn elmentem, akkor viszont ellenséges volt. Nem éreztem, hogy akarná. Még meg is alázkodtam hogy mennyire hiányzik stb. Aztán hazajöttem, néhányszor beszéltünk fészen. Megemlítettem neki, hogy miért hazudott a keddi dologgal, aztmonda hogy nagyon sajnálja elkellett volna mondania. . Akkor beszéltünk utoljára, ez keddi nap. Mondtam neki, majd írsz ha akarsz.. Azóta se írt.



A kérdésem az lenne, hogy ha anno is ez volt, de két hét gondolkodással, akkor most egy nap alatt mi változhatott emg benne? Ha szombat-vasárnap-hétfőn-kedden még tökéletes volt, szerdára miért lett ilyen k.csög? Még mindig abban remnykedek hogy felnyílik a szeme , és rámír.. És ha szakítás után, aztmondta, hogy jobban szeretett most mint akkor, meg jobb volt mint akkor, és hogy az összeköltözést akkor még komolyan gondolta, akkor mi változik meg benne? Vagy ez egy hullám csak?


2013. febr. 7. 19:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy már régóta véget akart vetni ennek, de nem merte vagy nem tudta, hogy mikor aztán 1x csak azt gondolta, hogy lesz ami lesz megmondja.
2013. febr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De ha ez így volt, akkor szombaton miért nyalja kerekre a s.ggem, meg vasárnap miért húz magához? Meg hétfőn minek jön el? Akkor előtte 1 héttel látnám rajta, hogy nem akar velem lenni vagy valami nem olyan.
2013. febr. 7. 19:36
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem olyan biztos az, lehet h szeret veled lenni de csak mint egy jó baráttal, érted? De neki ez már nem elég egy párkapcsolathoz.

Van ilyen.

2013. febr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ahogy mondod. Hullám... Csak fellángolás volt mikor azt mondta hogy mennyire szeret és milyen jó. Részéről ez a dolog nem fog működni normálisan. És bármennyire rossz ez neked muszáj őt hagynod, mert most még nem de később belátod hogy jól tetted.
2013. febr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szexre volt szüksége, meg valakire, aki addig mellette van, míg a volt pasi nem lehet képben. Egyszerű a képlet.
2013. febr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
kicsi a farkad lúzer vagy! A csaj meg jólelkű szeretne segíteni de bizonytalan ezért ez a pár napos változás.
2013. febr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Teljesen jogos amit írtatok, viszont van még egy kérdésem. Nagyon sokat rágódtam ezen. Ha tényleg csak pótlék voltam, vagy olyan , aki kitölti az üres helyet, még az exe nem adja magát. Akkor miért táplált felém érzéseket? Mivel olyan tetteket csinált, amiket érzés nélkül nem tesz egy ember, mivel nem kötelező. Például ha csak azért van velem, hogy az exével kialakuljon a kapcsolat, akkor attól még nem fog nekem üzeneteket hagyni hogy mennyire szeret.
2013. febr. 7. 19:40
 8/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem fényezni akarom magam, de a szex is tökéletes volt. Nem csak nekem, neki is.
2013. febr. 7. 19:41
 9/15 A kérdező kommentje:
És ha tényleg a volt pasi van a képben, akkor miért nem ment vissza hozzá mikor fent volt Pesten ?
2013. febr. 7. 19:42
 10/15 anonim ***** válasza:
ugyanezt csinálta velem a volt barátnőm. felejtős...
2013. febr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!