Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jártatok már úgy, hogy azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már úgy, hogy azt éreztétek, hogy sokkal jobb párkapcsolat nélkül?

Figyelt kérdés
Én most ezt érzem...lány vagyok...
2013. febr. 7. 22:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ja amikor szórakozott velem egy csaj...
2013. febr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen,már október óta ezt érzem.
2013. febr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Én is részben azt érzem, de a másik felem meg úgy odabújna egy pasihoz, aki szeret... De úgy vagyok vele hogy legalább egy gonddal kevesebb :D élvezd a szingliéletet :)

17/l

2013. febr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Miért érzed ezt kedves kérdező?

Egyébként én néha érzem úgy.

2013. febr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 panini ***** válasza:
egész eddigi életemben ezt éreztem :D
2013. febr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Sokkal több stressz, mint amennyi jó dolog van benne, nekem legalábbis. Bele adod a szíved-lelked, a másiknak mégsem jó. Persze jó valakivel együtt lenni, de valahogy úgy érzem túl nagy ára van. Egyedül boldogabb, szabadabb, vidámabb. :)
2013. febr. 7. 22:07
 7/16 anonim ***** válasza:
néha szoktam érezni.. de aztán a barátnőm rámszól..
2013. febr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem ilyen időszaka mindenkinek van. Én épp reggel dühöngtem egy kedves férfi ismerősömnek hogy most úgy vagyok velük mint a zsiráffal, szép szép, de otthonra nem kéne. Ő jót mulatott a párbeszéd alatt, de meg is nyugodtam.


Mindennek megvan a jó és rossz oldala. Egy párkapcsolatért küzdeni nem feltétlen rossz. Sőt. A végeredmény csodálatos. Csak amikor az ember kicsit besokall, akkor érez ilyen. Én is besokalltam, de tudom nem tart sokáig, hisz a kissé elérhetetlen ember mindig eléri hogy jókedvem legyen Vele.

2013. febr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Milyen stresszre gondolsz?S,hogy-hogy vidámabb nélküle?

Nem szoktatok együtt nevetni már?

Fejtsd ki bővebben!

2013. febr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én inkább felszabadultnak éreztem magam mikor vége lett. Nem a szingliség esett jól, hanem inkább az, hogy nem azzal az emberrel vagyok. Hamar össze is jöttem egy új sráccal, akivel még mindig együtt vagyok. :) Vele nagyon jól érzem magam. Jah, ez 2 éve volt.
2013. febr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!