Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeret eléggé, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret eléggé, vagy csak lusta?

Figyelt kérdés

Én állandóan megyek hozzá, de úgy, hogy esete hazaugrok (másik városba), és visszamegyek úgy, hogy akkor ér be a buszom, mikor ő végez a melóhelyén, és megmondom őszintén rohadt fárasztó, hogy állandóan én megyek. Megértettem, mert mondta, hogy most sok lesz a meló, de ami ma történt...

Felhívtam délben, hogy ma hamarabb végzek, fussunk össze 1 órára, annyi lett volna, hogy kicsivel többet kellett volna tekernie, de azt mondta, hogy ilyen szutyok időben, neki ez nagy kerülő, és nem akar 1 óra miatt találkozni, mert utána úgyis dolga van. Később, mikor hazajöttem kiderült, hogy még többet is találkozhattunk volna, mert a dolga befuccsolt, de nem is szólt, és addigra az idő is kitisztult, és mégsem hívott.

Ezt lenyeltem, mondtam neki, hogy akkor jöjjön ki este hozzám, másnap reggel meg innen megyünk dolgozni, de rinyált, hogy még nem tudja, aztán kitalált valami hülyeséget, én meg jól felidegesítettem magam, de végül is csak lejön mindjárt, de nem tudom, hogy a hisztim miatt, vagy mert ennyire lusta.

Ti hogy látjátok? Amúgy mindennap együtt alszunk, mindig kérdezem, hogy nem sok e neki, hagyhatunk ki napokat, azt mondta imádja, hogy ennyit együtt vagyunk, de kezdem azt érezni, hogy rajtam múlik az egész?

Véleményetek? Megint én kapom fel a vizet?


2013. febr. 7. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak lusta...nem is lusta,inkább kényelmes.
2013. febr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lusta disznó a pasid.Miért ugrálsz neki?
2013. febr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A srác semmit nem tesz a kapcsolatért, hiszen te mindent megteszel helyette. Valamiféle középutat kéne találni, amit meg kéne vele beszélned.
2013. febr. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem melo miatt lehet nyügös és csak fáradt bár neked kell ismerni mikor mond igazat
2013. febr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Pretty Ballerina ***** válasza:

Lusta. Viszont, ha jó szándékból is, de te is hibás vagy. Hozzászoktattad, hogy te mindig mész hozzá, akármi van, és azt hiszi, hogy ez csak egyfelé működik, és rá ez nem vonatkozik.

A helyedben én kicsit szüneteltetném a látogatásokat, aztán mikor kezdi érezni a hiányod, leülnék megbeszélni vele.

2013. febr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy hibás vagyok, csak 2 hónapja vagyunk együtt, és első hónapban csak ő jött hozzám (bár közel sem mindennap), most meg szinte csak én mentem, mert én csak 8 órát dolgozom, ő meg 11et, meg amúgy is hajtás volt most náluk...ezért alakult így, plusz én negyed annyiért utazom, mint ő, és tudom, hogy sajnálja a pénzt.

Egyébként mondtam már neki, hogy úgy érzem, hogy ő elkényelmesedett, de annyit mond erre, hogy ez nincs így, és majd jön, ha vége lesz a hajtásnak.

Ajj nem tudom, most, hogy kiírtam magamból, kicsit lehiggadtam, de várnék még válaszokat a kommentem után is, és köszönöm az eddigieket!

2013. febr. 7. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!