Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar már velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar már velem lefeküdni?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt barátnőmmel. Szeretjük egymást.Azonban 7 hónapja nem szeretkeztünk. Én folyamatosan próbálkozom de mindig lepattint.Régebben csak simoganom kellett a popóját, vagy egy nagyobbat csókolóztunk és máris izgalomba jött.Már próbáltam sokmindent.Romantikus este zenével,virággal,gyertyákkal.Néztünk együtt erotikus filmet is...stb.de semmi.Én a fogamzásgátlóra is gyanakodtam de nem igaz hogy ennyi idő után se kíván meg.Mi a probléma?
2008. jún. 4. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Megkérdezetd már tőle h 7 hónapja mért nem feküdt le vele???

Lehet az is, h már vki más vkije van..Hány évesek vagytok?

2008. jún. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle. Csak ő tudja megmondani, hogy mi a probléma. Mi nem tudhatjuk. Biztos, hogy szeret?... mert 7 hónap marha sok idő...
2008. jún. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szia.Szerintem belépett egy másik srác a képbe!Minden képp beszéljétek meg!Sok sikert!
2008. jún. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kezdett el stresszes életmódot élni? Nálunk ilyen probléma akkor keletkezett, mikor a párom dolgozni kezdett..
2008. jún. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek, amikor a vágy kicsit alábbhagy és nem kívánjátok egymást olyan gyakran, de a 7 hónap azért nagyon sok! Egy egészséges párkapcsolathoz hozzá tartozik a szexuális élet és ennek teljes hiánya, elutasítása az egyik fél részéről komolyabb problémákra utal. Lehet hogy a barátnődnek valamilyen egészségügyi problémája van amit nem oszt meg veled? Vagy csak elhidegült tőled, de a szakításra még nem szánta rá magát?

Mindenképpen beszélj a barátnőddel, mert ez így nem normális és nem jó neked!

2008. jún. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én így saját tapasztalat alapján egészségügyi problémára gyanakszom, de lehet más oka is, beszélgessetek, ezt csak ő tudhatja.
2008. jún. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát mindenképpen kérdezz rá. Csodálkozom hogy egyáltalán egy hónap után h h nem kérdeztél rá. 2év az nem sok idő, akkor még nem tarthatja vki normálisnak hogy nem szexelnek akár egy hónapig. 7hónapig vártál???
2008. jún. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Huh te igen rendes pasi lehetsz ha 7 honapot vartal foleg egy 2 eves kapcsiban... szerintem ulj le vele beszelni mi az indoka. lehet egeszegugyi problema is bar az nem tartana ilyen hosszu ideig. En inkabb mas pasira gyanakodnek. ilyenkor a nokben erzesek megvaltoznak. Lehet h osszejott masvkivel de meg nem biztos abban a masvkiben vagy lehet h avval a masvkivel mar vege is lett, igy akar egyutt maradni veled, de az erzesei megvaltoztak irantad es ezert nem kivan. Ilyenkor van az amikor egy no ellok magatol mikor probalkozol. Szeret, meg tisztel, de nem szeret igaz szerelemmel, nem erzi azt a vagyat, mert a szive melyen vki mas utan vagyakozik, meg ha az beteljesuletlen is. Igy most o gondolkozasi allasponton van, nem tudja h mit csinaljon. Tehat egy no szamara ilyenkor a sex az olyan h a testedet adod oda de a szived vhol mashol van, es mikro egyutt vagy a paroddal masnak az arcat latod. tehat nem elvezed mert a testedet adod de nem a szivedet. Nem tudom h erted e? azert irom ezt nem bantani akarlak mert en is voltam ilyen szituban tehat a tapasztalatomat irom le. Kb az a szitu h nem akarod elengedni a regit mert tudod h jo, meg aranyos, meg megad neked mindent tehat ha az eszedre hallgatsz akkor maradsz, DE mar nem erzed azt a vagyat, mert vki mas utan vagyakozol. es lehet h ha meglesz az a masvki ha nem is ugyanaz a szemely aki miatt elhidegult toled es az kidolgozodik akkor szakitana. az is lehet h idovel visszajon az erzes es elkezd ujra szeretni, de az nem olyan mint az igaz szerelem. Sokak beerik csak ezzel h van egy rendes trasam es nem fontos a nagy langolas, sokan nem erik be ezzel es keresik az Igazit. amit lehet h sosem fogsz megtalalni es vagy alabb adod igenyeid vagy egyedul maardsz orokre. Nehez dolgok ezek. ezert jobb most tisztazni a dolgokat h ne okozzom meg nagyobb fajdalmat. ezek olyan dolgok amiket nehez egy pasi szamara megerteni, de legalabb olyan nehez egy nonek a pasi indokait megerteni... vhogy ez a ket nem ellentete...
2008. jún. 5. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4%
szerintem te s beteg vagy ha hét hónapig nem szeretkeztél és ki is bírtad nélküle
2008. jún. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!