Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedtetek meg a jelenlegi barátoddal/barátnőddel?

Figyelt kérdés
Nagyon kíváncsi vagyok, ugyan is nem tudom, hol vagy hogy tud az ember fiúkkal ismerkedni. Bulik ilyesmik sose vonzottak, nem hiszem, hogy az valami pasizós közeg és normális fiúkat lehetne találni az éjszaka közepén. Még csak egy barátom volt és azt nagyon elszúrtam. Egy másikkal nem mertem kezdeményezni és ő se nálam. Azóta nem futottam össze olyan fiúval vagy ismerkedtem meg akivel esélyes lenne az együtt járás. És igazából nem is nagyon töröm magam, hogy fiúk után fussak. Sose kötött le a dolog mint sok lány ismerősömet, de mégse várhatom, hogy az ölembe hulljon egy. :/ Ezért lennék kíváncsi, hogy ti hogyan találkoztatok és ismerkedtetek meg a barátotokkal/barátnőtökkel! 16/L
2013. febr. 2. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
itt
2013. febr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy ismerős segítségével, elkísért kinéztem egy hölgyet ő ment oda beszélni majd meghívta ebédre, aztán magunkra hagyott.

Egyedül nem ment töketlen voltam. Ez van.

2013. febr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A moziban. (Nem vicc.)
2013. febr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Középsuliban. Sokáig haverkodtunk, én voltam a menő szókimondó laza csaj, ő meg ugyanilyen srácban. Ment a lökdösődés, "ki tudja erősebben szorítani a másik kezét", aztán ez lassan átment azzá, h lassan azért hülyéskedtünk, h egymáshoz érhessünk... Elmentünk moziba, megcsókolt. Mindez öt éve, és pár napja történt :) Vannak viharok (nagyon nagyok és kicsik is), gondolom lesznek is, de szeretjük egymást.
2013. febr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Baratnom akkori parja mutatott be egy rokonanak.
2013. febr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Laylah ***** válasza:

Tavaly június elején hivatalosak voltunk egy sátorozós hétvégére a Sajó-partra. Nem ismertük egymást, bár én már látásból ismertem, láttam párszor a buszon. Szóval az éjszaka közepén, mikor már mindenki aludni ment, már csak mi voltunk fenn. Átittuk meg átdumáltuk az éjjelt kettesben, aztán késő délelőtt bementem a sátramba aludni. 2-3 óra múlva felkeltem, beültünk közösségileg az árnyékba, ott szívtul egymás vérét, míg el nem aludt; de rám bízta, hogy ha horkol, ébresszem fel. Közben a nap már odasütött, szóval arrébb vonultunk, őt meg otthagytuk XD nem sokkal utána felébredt és kérdezte, miért nem ébresztettem fel, miért hagytam sülni a napon. Csak annyit mondtam: nem horkoltál... XD utána az egész délutánt megint csipkelődéssel töltöttük, vacsora előtt, a tábortűznél csókolt meg ^^ aznap nála aludtam, kíváncsi voltam, hogy csak szex kell-e neki, vagy én. A próbán átment, nem akart rögtön rám ugrani, és azóta is együtt vagyunk ^^

22/L

2013. febr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Laylah ***** válasza:
A elődeivel meg közös ismerős által, neten (zenei témájú közösségi oldalon), barátnőmmel való köztéri iszogatás közben, WoW-on. XD
2013. febr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Nemismertek válasza:
Kondi terembe. tulajnak a huga :)
2013. febr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi is itt. :)
2013. febr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!