Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem szeretem a párom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeretem a párom? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Olyan 3 hónapja bizonytalan vagyok a kapcsolatunkban, nem tudom mit akarok. Egyik nap imádom, ő a mindenem, máskor pedig úgy érzem nem ő az igazi, már nem szeretem. Nem tudok mit kezdeni ezzel az érzéssel.

Jövőre lesz az esküvőnk azzal is úgy vagyok, hogy minden vágyam, hogy hozzá menjek, máskor pedig.... elsem tudom képzelni, hogy összeházasodjak vele, gyereket szűljek neki.

Voltatok már ilyen helyzetben? Ga igen, hogy folytatodott végül a kapcsolatotok?

Legyőzted ezt a bizonytalanságot, vagy inkább szakítottál?



2013. febr. 8. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szépen haladsz az elhidegülés felé. Szereted még, de már inkább csak ragaszkodás, nem több.
2013. febr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egyet értek az első hozzászólóval.

viszont ezt szerintem meg kéne beszélnetek, mert ha igent mondasz, akkor már nincs vissza út.

2013. febr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 fospuska ***** válasza:
hullámvölgy.van is volt és lesz is. szerintem addig is volt,amíg a lagzi nem került szóba,csak most sokkal komolyabb a tét. de ha nem érzed,hagyd azt az esküvőt még,kérj időt. és beszélj vele sokat-erről is. akkor vagy így,vagy úgy,de megoldódnak a problémáid.
2013. febr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ASOT ***** válasza:
Egyet értek az előzőekkel. És szerintem nem biztos h jövőre más esküvő kéne.
2013. febr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már hasonló és szakítás lett a vége.

A mostani páromért 99%-ig oda vagyok és az az egy százalék is csak viccből van, mert verekszik alvás közben, éjszaka. Szeretném, ha ő lenne egyszer majd a gyerekeim apukája. :)

L/25 (2 éves kapcsolat)

2013. máj. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!