Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után meddig normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után meddig normális az exről álmodni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
72nap 17óra 48perc 17.32másodperc pontosan.Ha ennél kevesebb vagy több kérdezze meg a gyakorikédések további elmebetegjeit és olvassa a betegtájékoztatót.
2013. febr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amíg még szereted.
2013. febr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amíg valaki mást nem találsz. Sőt még van hogy utána is álmodsz róla. (tapasztalat)
2013. febr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szép kilátások. :/
2013. febr. 8. 17:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Ritkulni fog egy idő után. Amikor a legutóbbi exem otthagyott, hónapokig vele álmodtam minden egyes éjjel. Volt, amikor szexeltünk álmomban, volt, amikor újraéltem a szakítást, volt, hogy az anyukája is ott volt, volt, hogy vitatkoztunk. Minél jobban megvisel, annál sűrűbben álmodsz róla eleinte és zavaros, nyomasztó dolgokat. De aztán még évekkel később is előjöhet álmodban, ugyanúgy, ahogy más régi, 1000 éve nem látott ismerősök, régi barátokkal is álmodik néhanapján az ember. Én pl. múlt héten álmodtam egy régi szerelmemről, álmomban csókolóztunk. Pedig már vagy 4-5 éve nem vagyunk jelen egymás életében és nem is érzek iránta a világon semmit. Nekem komoly vőlegényem van, akit minden eddigi pasimnál jobban szeretek és ő is a közeljövőben fog nősülni. Ezeknek nincs jelentőségük.
2013. febr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1-es :DDDDDd
2013. ápr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!