Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Viszonzatlan szerelmet hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan szerelmet hogyan vészeljem át?

Figyelt kérdés

3 éve szenvedek miatta,nem tudja hogy mit érzek,de nem jövök be neki.. érzem!:/

csak szívat,de nemtudok mit csinálni nagyon szeretem.. :(

mit csináljak,hogy örökre elfelejtsem?:S


2013. febr. 8. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Akarnod kell.

Keress mást

2013. febr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2013. febr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3 év alatt nem bírtad neki elmondani hogy mit érzel, és inkább emészted magad. Ok! Nyomás elmondani neki, legalább ha azt mondja, hogy nem akkor kicsit megkönnyebbülsz. Egyébként ne beszéljetek soha többé, az lenne a legjobb ha nem is találkoznátok. Egy másik lány el tudná feledtetni, keress valakit aki hasonlít hozzá:)
2013. febr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolj arra,mennyivel rosszabb annak,akinek ezt egy kapcsolatban kell átélnie.Amikor szerelmes vagy,és a saját párod nem az.Ennél rosszabb érzés ritkán van.Viszont,az ilyen helyzetből mindenki ki tud lépni,és kereshet mást,aki megbecsüli,elvégre van a világon szabad akarat és választási lehetőség szerencsére.Mindenki élhet ezzel.Ha akar.
2013. febr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elmondok egy kis sztorit: Én amikor kilencedikben beléptem az osztályterem ajtaján, egyből szerelmes lettem az osztálytársamba, amint hozzászóltam először. Tudtam, hogy ez gebasz, mert osztálytárssal csak egy retard gyerek kavarna, így összehaverkodtam vele, de nem vettem komolyabbra a figurát. Ez így ment egy évig. Egyszer 10. osztály félév táján azt gondoltam, hogy le van sajnálva, ha retard gyerek vagyok, nekem kell ez a nő. Éppen léptem volna, amikor megtudtam, hogy összeszűrte a levet a legjobb spanommal, akivel szintén osztálytársak... Gondolhatod. Én addig úgy voltam vele, hogy én nem élek alkohollal, csak kis mennyiségben. Amikor megtudtam, hogy összejöttek, aznap este szerintem még egy korty és detox, vagy nejlonzsák lett volna belőle. Aztán persze szar érzés volt, félé évig jártak, és nekem minden nap néznem kellett. Ráadásul a spanomban is csalódtam, mert ő meg tudta, hogy nekem is bejön a leányzó. Abban a félévben körülbelül elittam a fél májamat. Aztán szétmentek, én meg azt mondtam, hogy na most vagy soha. De addigra persze megsúgták nekem innen-onnan, hogy ő már rá van cuppanva a másik haveromra. Ugyan a spannak nem tetszik, de a csajt nem tudom "áthódítani", ha ő a másik arcba van belebolondulva, ugye? Na azóta ittam el a májam másik felét. És tudod mit tanultam meg? Rohadtul nem oldott meg semmit, sőt minden egyre rosszabb lett... Tanulság: Amivel NE vészeld át: alkohollal, vagy kábszerrel. Amivel vészeld át: új nő, haverok támasza, kreatív hobbi, vagy írj verseket, amikben kiírod magadból ami bánt.


17/F. Amúgy megkérdezhetem a korod, és a nemed? Ha nem veszed tolakodásnak...

2013. febr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
17/L :))
2013. febr. 8. 20:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor korrigálok: *Amivel vészeld át: Új pasi, haverok, versek, kreatív hobbi.
2013. febr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!