Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehetne tudni egy fiúnál mégis?

Figyelt kérdés
Azt mondják ha egy lány szerelmes látszik a mosolyából,ha egy fiú a szeméből..de mégis honnan lehet leszűrni? a nézéséből? csak érdekel...:)
2013. febr. 8. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
csillognak a szemei, vagy folyton ugyan azt a csajt bámulja már egy jó ideje.
2013. febr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de a normális embernek nem a fingja lesz büdösebb, hanem mondja... érted? Kinyitja a száját! Nem kell ezen kombinálni.
2013. febr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Abból, ahogy rád néz. Valahogy megérzi az ember, azzal a lágysággal, melegséggel, stb tekint rád. De ez sem mindig ilyen egyszerű, mert nekem volt már olyan barátom, akinek nagyon beszédes szemei voltak, amik kb minden gondolatát elárulták, és most meg olyan barátom van, akinek tényleg csak nagyon ritkán jön elő ez a lélektükör-effekt a szemén :D
2013. febr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Azt onnan veheted észre hogy Folyamatosan téged néz és ha ránézel vagy mosolyog vagy gyorsan elfordul... és azért mert NINCS önbizalma... akinek van az meg odamegy vagy csokit-küld meg virágot. Remélem segítettem (lány vagy? :D

ha igen hány éves? :D küld üziben)

2013. febr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!