Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Én szakítottam, mégis nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szakítottam, mégis nagyon fáj. Az eszemre vagy a szívemre halglassak?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok.Egy évet voltunk együtt a barátommal.Többé- kevésbé jól megvoltunk. Voltak vitáink, de utána mindig kibékültünk. A probléma az volt, hogy ő ilyenkor nagyon agresszív lett. Nem gondolkozott, csak mondta, ami az eszébe jutott. Általában ilyenkor nagyon csúnyán beszélte velem. Persze amikor látta, hogy kiborulok, akkor bocsánatot kért.

Egy hete meg akartam lepni egy buliban, de nem úgy sült el a dolog, ahogy én azt terveztem. Kiakadt, hogy én mit csinálok ott. És a ruhatárnál a sorban majdnem összeverekedett valakivel, ahogy hozzám akart jutni. Üvöltözött, és teljesen kifordult önmagából. Nem buliztunk kb semennyit.

Én ezek után mondtam neki, hogy befejeztem. Ilyen megalázó helyzetbe nem hozott még senki.

Ezek után, mikor barátnőmnél voltam, hogy kicsit ápolja a lelkem, odajött, mert beszélni akart velem é szerenádot adni. Romantikus gesztus, de én nem mentem le hozzá, hanem barátnőmet küldtem le.

Még azt is hozzá kell tennem, hogy első kapcsolatom volt, tehát még nehezebb elszakadnom.

Kb 5 napja szakítottunk. Most már jobban vagyok, de érzem az ürességet magamban. Tudom, hogy ha akarom, akkor el tudom engedni. Az a probléma, hogy azt nem tudom, hogy el akarom- e engedni.. Olyan ember vagyok, aki a szívére hallgat általában. És most a szívem azt mondja, hogy hívjam fel és adjak neki még egy esélyt, és lehet, hogy megváltozik, mert miattam most pszichológushoz is elmegy csak, hogy nekem meg tudjon felelni. Ami nála nagy szó, mert ő még a saját anyja tanácsát sem fogadja meg.. Ezzel szemben az eszem tudja, hogy nem kéne felhívnom, mert lehet, hogy két hónapig megint jól megvagyunk, de utána megint jönnek a viták. És én most fogok érettségizni, és akkor meg nem kéne, hogy máson is idegeskedjek.

Az eszemre vagy a szívemre hallgassak??



#szakítás #szívemre vagy az eszemre
2013. febr. 6. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó ez így, az elő nagy kapcsolat mindenkit szíven üt, de látom nem jöttetek ki jól, túl durva dolgok voltak... lehet még hónapokig fájni fog, de teljesen természetes.
2013. febr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy év nem olyan hosszú idő, ha ennyi időt se bírtatok ki harmóniában, akkor ennek a kapcsolatnak úgyse volt jövője.
2013. febr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen várj a megkeresésével, akárhogy is döntesz. De ha mégis belevágsz majd, adj neki határidöt. Ha már pszichológushoz kéne mennie, elég komoly lehet. Adj neki max 1 hónapot, és ha látod rajta,h igyexik, megérte a 2. esély. Amúgy ö hány éves?
2013. febr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem ő hiányzik neked, hanem hogy valaki szeressen, és jelenleg nincs más képben. Ne csapd be magad, ez a "kapcsolat" nem vezet sehova. Jön majd más, és akkor örülni fogsz, hogy ezt a szakaszt hamar lezártad.
2013. febr. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ő 20 éves. Vannak dühkezelési problémái, de én hiszek benne, hogy meg tud változni.

Azt tudom, hogy nagyon szeret, és én vagyok a mindene. Ezt a részét már megmutatta.. csak amikor kifordul önmagából, akkor nem látszik.

2013. febr. 6. 13:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást, és hiszel benne, szerintem megéri megpróbálni még egyszer. Én ezt tenném.
2013. febr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#5: szerintem az régen rossz, ha egy kapcsolat úgy működik, hogy "szeret engem mindennél jobban és ezt ki is mutatja, viszont ha dühös, akkor...". Nem. Vagy szeret téged és akkor dühét is tudja kezelni, vagy ott valami baj van. De ne hidd, hogy normális és szükséges velejárója egy kapcsolatnak az, hogy nem bírtko ki egy évet veszekedés nélkül. Jelen barátnőmmel öt év alatt talán ha háromszor veszekedtünk, pedig együtt élünk jó ideje.
2013. febr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Lényegében a családom, és a barátaim is ezeket mondták. Csak annyira nehéz elfogadni, hogy nem működik a dolog. És ha én is szeretem őt, és ő is engem akkor miért nem tudunk együtt lenni? Ez az, amihez talán idő kell...
2013. febr. 6. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!