Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ellenzi ennyire? Eléggé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ellenzi ennyire? Eléggé rosszul érint.

Figyelt kérdés
Fogyni szeretnék, de a barátom nagyon ellene van. Nem szeretné, ha leadnék 5-6 kilót, szerinte így vagyok jól, ahogy vagyok, ne kínozzam magam, egyek, nehogy bármi bajom legyen, ne tornázzak, mert megerőltetem magam (ebben igaza van, lettek is tünetei). Azt mondja, ő ilyennek szeret, nem is vagyok kövér, csak pár plusz kiló van rajtam, amit ő kimondottan előnyösnek tart. Ha meg azt mondom, hogy mi lesz ha majd ő elhagy, és így nem fogok kelleni másnak, akkor a válasza az, hogy ilyet ne mondjak, ő nem fog elhagyni. Pedig én igazán csak jobban szeretném érezni magam pár kilóval könnyebben...
2013. febr. 8. 23:56
1 2
 1/12 Pretty Ballerina ***** válasza:
Hány kiló vagy és hány centi magas, hogy ennyire fogyni szeretnél?
2013. febr. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
158 centi és 58 kiló.
2013. febr. 9. 00:00
 3/12 Pretty Ballerina ***** válasza:

Hát fogyhatnál tényleg. Én 154 centivel vagyok 47 kiló, és ilyen alacsonyan nagyon meglátszik minden felesleg.

Próbálj meg elkezdeni mozogni, ha nincs egészségügyi akadálya. Egészséges étrend sem árt.

2013. febr. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez nem választ a kérdésemre. Én tudom, hogy fogyni kéne, tudnék is. De a barátom nem bírja felfogni.
2013. febr. 9. 00:06
 5/12 Pretty Ballerina ***** válasza:
És a barátod életét éled vagy a sajátod?
2013. febr. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem volt előző kérdésem, kedves koca.
2013. febr. 9. 00:07
 7/12 A kérdező kommentje:
A kérdésem az volt, hogy miért ellenzi ennyire, szerinted/szerintetek.
2013. febr. 9. 00:08
 8/12 carpediem1983 ***** válasza:
nyomorult Kocával ne foglalkozz semmire nemtud értelmesen hozzaszolni, te pedig kedved kérdező magad miatt ha ugy érzed hogy van egy pici felesleg dobd le, ne erdekeljen a parod velemenye, lehet azt hiszi azert akarsz fogyni mert masnak akarsz imponalni
2013. febr. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

mert egy ostoba f@sz.

az edzés nem holmi fogyásra való elsősorban,hanem képességek fejlesztésére és az egészség megőrzésére.

az étrend részétől függ,hogy hány kiló leszel.

2013. febr. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Fogalmam nincs miért ellenzi, ha te attól jobban érzed magad, akkor csináld, a mozgás, és a jó étrend az egészséghez is nagyon nagy részben hozzájárul, szóval csináld csak!! :)

Talán az lehet az oka hogy ő sem egy görög isten, és fél, ha ledobod a felesleget akkor te hagyod ott őt, mert túl kapós leszel vékonyan, és úgy gondolja könnyebben betalálnának más pasik. Ezért inkább a saját szintjén akar tartani, mert úgy érezheti hogy ezzel túlnőnél rajta.

De ez a te életed, nem az övé. Én is szeretek sportolni, és rájöttem hogy szinte több lányt taszít egy igazán kidolgozott sportos alkat mint amennyit vonz, pedig eredetileg pont azért kezdtem el. Viszont most már magamért csinálom, nekem ez így jó, így érzem jól magam és kész. Ebbe se a barátnőm, se más nem szólhat bele, a saját testi, lelki épségemhez járulok hozzá, ha nem tetszik, ott az ajtó.

2013. febr. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!