Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segitsen valaki. párom megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitsen valaki. párom megcsalt és szeretném valakivel ezt megbeszélni. Tegnapra kaptam idöpontot pszichologusnál de sajos korházba került. Valaki segitene?

Figyelt kérdés
2013. febr. 9. 07:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nem vagyok pszichológus, de szívesen segítek, ha tudok.
2013. febr. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ide is írhatsz, ha tudok segíteni, segítek
2013. febr. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
beszélni szeretnék rola inkább ne haragudj de sajnos nem tudom ugy leirni h átlásd teljesen valahogy nem tudok az irásra koncentrálni....
2013. febr. 9. 08:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor mit szeretnél, hogy segítsünk?
2013. febr. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ha valakivel szoben megbeszélhetném tudna tanácsot adni az nagyon jo lenne..
2013. febr. 9. 08:21
 6/10 anonim ***** válasza:
És hogy, hol tudnánk szóban megbeszélni?
2013. febr. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
skypera gondoltam
2013. febr. 9. 09:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Senki nem helyettesit egy pszichológust,úgyh. úgy érzem kamu a kiirásod:D Másrészt, gondolom vannak barátaid, elsö körben hozzájuk fordulnék ha ilyen problémám lenne.
2013. febr. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát eléggé kamu szaga van
2013. febr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem tudom, hogy kamu, vagy nem kamu a kiírás, de ha tényleg segítségre van szükséged, www.lelkitanacs.hu, nekem ő segített...
2013. febr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!