Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pár hete megismerkedtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hete megismerkedtem egy pasival. Lassan ott tartunk, hogy lefogunk egymással feküdni. A baj csak az, hogy nagyon szőrős a karja és a mellkasa és ez engem nagyon zavar. Hogyan mondjam el neki, hogy változtasson magán?

Figyelt kérdés
2013. febr. 9. 09:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Ismerkedj más "pasival". A hozzád hasonló agyhalottak miatt járnak kozmetikushoz a barátaim. Idióta világ.
2013. febr. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Adj még több időt magatoknak, ha megszereted, nem fog zavarni.
2013. febr. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Némethné, Reiff Éva válasza:
Mondd meg neki, de csak lájtosan! Nem kell epilátort venni Valentin napra!
2013. febr. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
39%
Az ízlés nem idiótaság, szerintem. Ha valakinek nem jön be a szőrös mellkas, el kell fogadni. És sem lépnék kontaktusba szőrös puncival, utálom a nyelvemről szedegetni a szőrszálakat! A mellkas szőrt is lehet borotválni, én mondjuk csak megrövidítem ollóval...
2013. febr. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

4.


Ott a pont.

2013. febr. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
59%
"Pár hete megismerkedtem egy pasival." <-- azaz még nem jártok, semmi kötődés...szerintem így semmi közöd ahhoz hogy "változtass" rajta. Meg amúgy is...mi az hogy "nem tetszik"? Mármint az oké, hogy ez neked nem jön be, de nem változtathatsz meg valakit csak úgy, pláne egy ilyen rövid idő alatt...ha annyira nem tetszik akkor keress mást és ne feküdj le ezzel a pasassal. Ilyen egyszerű. Nekem sem tetszik, hogy a párom kopaszodik, még sem mondom meg neki hogy növesszen gyorsan hajat mert "zavar"...ez Ő, hozzá tartozik, nem olyan dolog amin csak úgy változtathat, ugyanúgy mint a te "pasidnál"...A "pasid" se tehet róla hogy szőrös...szerinted ha mondjuk a te kedvedért pl legyantázza (ami sztem alapból bzis) akkor nem lesz sűrűbb és erősebb neki? Dehogynem...gondolkozz el...
2013. febr. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%

Hát,a férfiak szőrösek...ez a normális :)

Nehéz helyzet.

2013. febr. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%
#4 Azért egy női szőrös punci és egy férfi szőrös mellkas között van némi különbség. Én személy szerint morbidnak tartom,ha egy férfi borotválja magát. Kb. elveszik az egész férfiassága:)
2013. febr. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
2-vel egyetértek. Több idő kell! Addig meg próbáld meg vonzóvá tenni. Miért ő változzon, ha neked kell? Nem zsarolhatsz embereket, hogy szőrtelenítsen. Neked kell elfogadni.
2013. febr. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

# 4/9! :D:D:D Te eszméletlen egyszerű vagy barátom! :D Ollózzad akkor tovább a mellkasszőröd te férfiállat.


Jöhetne már a következő jégkorszak. :)

2013. febr. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!