Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is haragudnátok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is haragudnátok ebben a helyzetben? A barátnőm mindig megbocsájt neki.

Figyelt kérdés

A probléma az, hogy a barátnőmnek van egy pasija, és ő kiköltözött Angliába, és ez már csak ilyen távkapcsolat lett. Évente egyszer-kétszer kijön ide a barátja, de ennyi. És a barátnőm olyan sokszor mondja, hogy mennyit veszekszenek, hogy a fiú mindig azzal vádolja, hogy összeszedett valaki mást, miközben arról áradozik, hogy mennyit lelkizik egy bizonyos lánnyal.. sokszor volt olyan hogy "szakítottak", és én békítettem ki a barátnőmet, és valahol ezt én is megszenvedtem, mert mindig olyan szomorú volt. Nagyon sokáig öntöttem belé a lelket, mire úgy tűnt, minden rendben lesz. Erre másnapra kibékültek... és ezt m játszotta el velem harmadjára, és totál kiakadtam... És látom hogy vele se boldog, mert sokat veszekednek, de mégis újra visszamegy hozzá.És látom, hogy az a fiú nem hozzá való, jobbat érdemel.

Ti is haragudnátok ebben a helyzetben? Mit tennétek?



2013. febr. 9. 09:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Csak megváltozhatna, hogy ne féltékenykedjen annyit.
2013. febr. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ez vicc? Most komolyan...évente egyszer-kétszer találkoznak és akkor is veszekednek? Ez nem kapcsolat! Én biztos nem pátyolgatnám, de nem is haragudnék rá....oldja meg nélkülem, nem szólnék bele a dolgába. Előbb-utóbb be fogja látni hogy ez nem működik és majd megismerkedik valaki mással.Idő kérdése.
2013. febr. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem haragudnek, csak következő alkalommal megmondanam neki, hogy en többet nem kaparom fel a padlóról, ha ilyen idióta.
2013. febr. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Na ezért nem vagyok már senkinek a válla. Nekem is hányszor elegem lett már abból, hogy rajtam sírják ki magukat újra és újra egyesek.

Te is törődj magaddal többet, mással meg kevesebbet!

2013. febr. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
23%
Úristen dehogy haragudnék!!!! Az Ő Élete,s mint barát az a dolgom,hogy támogassam bármiben. Ha vigaszban,akkor abban,ha egy elhatározásában/döntésében,akkor abban... Látom mennyire "tisztában vannak" itt is az emberek a barátság fogalmával! Nekem meg ezért nincs sok barátnőm! Mert az eddigi 4 válasz is mutatja, na meg a kérdés is mennyire nagy a köd ebben a témában, önzőség persze dögivel.
2013. febr. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj ez miatt, először is minden embernek joga van hülyén3k lennie. Másodszor meg majd a barátnőd is találkozik valakivel akivel jól el tud beszélgetni és akkor majd többet nem békül ki a távkapcsis barátjával.
2013. febr. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

#5:nálam a barátság nem arról szól, hogy nyaljuk egymás seggét, meg "mindenben támogatjuk egymást", hanem arról, hogy van 1-2ember, aki meg meri mondani őszintén, hogy melyik gatyában van hatalmas seggem, meg szól, ha éppen baromságot csinálok.

Ha arra lenne szükségem, hogy valaki mindig bologasson, olyan emberekkel lognek, akik félnek tőlem.

2013. febr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
36%
# 7 Gondolom Te vagy a 3-as is, ilyen hozzáállással nem csodálom, hogy nem értetted meg amiről beszélek.:) Mert amit leírtál az is a kamubarátokhoz tartozik,de nem ide.
2013. febr. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg maradj ki belőle.Tudom hogy jót akarsz a barátnődnek de nehogy már te szenvedlyél az ő bénaságuk miatt..szerintem vonúlj vissza mert még a végén te is hülye leszel.Felnőtt emberek oldják már meg maguk.Szerintem te eddig is megtetted a magadét amit tudtál.Én hagynám,majd ők megoldják.
2013. febr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

igazából mindennap skype-olnak. de hetente 5-ször veszekszenek, és látom, hogy ez őt is nagyon megviseli.De mégis midig visszatér hozzá. Nem tud túllépni.

én tudom, hogy a legjobb barát nem azért van, hogy mindig azt mondja amit az ember szeretne.Hanem hogyha hülyeséget készül csnálni akkor észhez térítse.

Tegnap másfél órát dumáltunk a parkba, mondtam, hogy tudom, hogy ez nehéz, de lépjen túl rajta. Én mindig ott leszek neki, hívjon fel, dumáljunk, meg találkozzunk, skype-on is várom, ha arról van szó. Hazament és nem is keresett. Másnap láttam, hogy újra kapcsolatban vannak...

és ott ülök a gép előtt, nézve hogy kapcsolatban, totál megfázva...

(félreértés ne essék, azért parkba találkoztunk, mert beteg és nem akarta átadni)

2013. febr. 9. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!