Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is haragudnátok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is haragudnátok ebben a helyzetben? A barátnőm mindig megbocsájt neki.

Figyelt kérdés

A probléma az, hogy a barátnőmnek van egy pasija, és ő kiköltözött Angliába, és ez már csak ilyen távkapcsolat lett. Évente egyszer-kétszer kijön ide a barátja, de ennyi. És a barátnőm olyan sokszor mondja, hogy mennyit veszekszenek, hogy a fiú mindig azzal vádolja, hogy összeszedett valaki mást, miközben arról áradozik, hogy mennyit lelkizik egy bizonyos lánnyal.. sokszor volt olyan hogy "szakítottak", és én békítettem ki a barátnőmet, és valahol ezt én is megszenvedtem, mert mindig olyan szomorú volt. Nagyon sokáig öntöttem belé a lelket, mire úgy tűnt, minden rendben lesz. Erre másnapra kibékültek... és ezt m játszotta el velem harmadjára, és totál kiakadtam... És látom hogy vele se boldog, mert sokat veszekednek, de mégis újra visszamegy hozzá.És látom, hogy az a fiú nem hozzá való, jobbat érdemel.

Ti is haragudnátok ebben a helyzetben? Mit tennétek?



2013. febr. 9. 09:15
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
jó, köszönöm a válaszokat :)
2013. febr. 9. 10:42
 12/16 anonim ***** válasza:

Hazament és nem is keresett


Na hát ennyit a barátnődről....hagyd a francba ha ilyen szerencsétlen.Kíváncsi lennék fordított esetben ő segítene e neked!?Biztos vagyok benne hogy nem.Maradj ki belőlle te ezen ne őrlődjél,felnőtt ember majd megoldja_!Te arról nem tetehstz hogy ilyen életképtelenek...fordított esetben te nem kapnál segítséget abba biztos vagyok.

2013. febr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ti komolyan azért haragudtok meg egy állítólagos barátotokra mert nem a Ti véleményetek szerint élnek vagy döntenek? Hát ezek után már értem miért nem keresett!:D


Önzőség és egocentrizmus helyett tanuljatok egy kis empátiát légyszi,mert ez a társadalom így egyre gázabb lesz!

De tudom úgyis mennek majd a piros kezek,mert merek a Ti nézeteitekkel ellentétben gondolkodni és azt segítő szándékkal kinyilvánítani. Mert szerintetek haszontalan az,aki másképp gondolkodik,mint Ti. Hát gratulálok!:)

2013. febr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
nem ez a porobléma. Hanem hogy egy csomó ideig békítettem, aztán minden kezdődött elölről. rossz nézni ahogy az a fiú bánik vele. de mindig visszamegy hozzá
2013. febr. 9. 19:11
 15/16 anonim ***** válasza:

Önzőség = "csomó ideig békítettem + rossz nézni". Az idődet sajnálod és azt veszed figyelembe Neked milyen érzés nézni.

Barátság nem erről szól,de lehet,hogy kárnak mondom.

2013. febr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
okés, köszi választ :D
2013. febr. 9. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!