Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A parommal 3 eve vagyunk egyutt,nagyon szeretem,de vannak bizonyos dolgok,amik rettenetesen zavarnak.

Az egyik ilyen,hogy egyszeruen nincs hatarozott elkepzlese a jovorol.En olyan tipus vagyok,akinek megvannak a celjai,tudom mit szeretnek elerni.O ezzel szembe naponta valtoztatj a terveit.Megbeszelunk valamit,hogy igy vagy ugy lesz (pl. jovore veszunk egy autot),es ma meg tok lelkes,aztan holnap mar tok mastmond,ugy,mintha kb. nem is emlekezne az elozo nap megbeszeltekre.Most pl. ugy nez ki,hogy hamarosan hozzajut egy nagyobb osszeghez,es egyik percben lakast szeretne venni,masik percben telket,utana mar kozertet nyitna,majd inkabb fuvarozo ceget akar,aztan pedig egy meglevo cegbe fektetne.Engem ezzel az oruletbe kerget.Ha szamon kerem rajta,hogy miert nem tart ki egy elkepzeles mellett,kimagyarazza.Ja es minden dontese elott kozvelemeny kutatast tart,kikeri a kollegaitol kezdve a szomszedon at az unokatestvereig minden ismeros velemenyet.De olyan ugyekben is (pl. elmarad egy banki torlesztovel),ami elv nem tartozna "idegenekre".

A masik pedig,hogy velem szemben nagyon is akaratos tud lenni,mashol viszont keptelen kiallni magaert.Hagyja,hogy kihasznaljak,atverjek stb.

Mit tegyek?Egyre inkabb azt erzem,hogy mar nem birom igy tovabb.


En 25/L,o 32/F


2013. febr. 6. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Hagyd el a pitsába és keress egy korosztályodbelit. Nem értem, miért őrültök meg sokan a harmoncias töketlen pasikért.


F25

2013. febr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha veled nem lenne akaratos, talán ellennétek úgy, hogy kettőtök helyett is gondolkodsz.
2013. febr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!