Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valaki volt már ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki volt már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
van egy b.nőm 2 és fél éve.nem tudom hogy miért de vagy fél éve olyan mintha csak megszokásból lennék vele...eddig nem is gondolkoztam ezen.veletek volt már ilyen?mit csináltatok?

2013. febr. 6. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen, és elég rossz.

Szerintem kérj szünetet tőle.. És ha majd hiányozni fog neked, akkor menj vissza hozzá. Ha nem akkor szakíts vele.

2013. febr. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
pont ugyanezt csináljuk mi is, megbeszéltünk egy 5 napos szünetet, de már 2 nap után megkeresett.. :) nálunk bevált, beszélgettünk sokat a kapcsolatunkról, igyekszünk javítani rajta.
2013. febr. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 fospuska ***** válasza:
100%
minek ehhez szünet? üljetek le beszélni. lehet,ugyanígy van vele ő is.
2013. febr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 winR ***** válasza:
Van ilyen, bizony. Én még javasolnám, csináljatok olyan dolgokat, amiket eddig nem, kicsit frissítsétek fel a kapcsolatotokat. Tudom, kicsit általánosságban fogalmaztam, de szerintem tudni fogod (nem csak a szexre gondoltam).
2013. febr. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az 5 nap szünet megvan mert csak hétvégén találkozunk.hát én nem vettem rajta észre semmit szerintem még jobban szeret mint régen!de magamon ezt nem vettem észre, csak azt hogy nem tudom hogy mit érzek!
2013. febr. 6. 10:25
 6/8 anonim ***** válasza:

majd amikor szétmentek akkor meg itt fogsz picsogni, hogy "Hogy szerezzem vissza? HELP"


figyelj ezt csak azért érzed, mert k*rvára ellaposodott a kapcsoaltotok, mindent rutinszerüen csináltok... semmi más nem kellene szeirtnem csak valami változtatás kicsit pörgessétek fel a kapcsolatotokat :)

2013. febr. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne a megszokott dolgokat csináljátok.Egy kicsit legyen változatos
2013. febr. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
erre magamtól is rájöttem.de valakinek van ötlete?
2013. febr. 6. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!