Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki dolog, ami akkor történt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki dolog, ami akkor történt, amikor a barátoddal/barátnőddel voltál?

Figyelt kérdés

Kérlek írjatok minél többet!

Előre is köszi a normális válaszokat! :)


2013. febr. 9. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem az volt a legdurvább mikor orálisan akartam örömet okozni a volt barátnőmnek, csak mikor oda jutottam és megéreztem hogy milyen kellemetlen szaga van, rögtön abba hagytam..

19/F

2013. febr. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amikor nála voltam telibe fejeltem az ajtaját...

Kinyitottam ő szólt valamiért és vissza fordultam.Aztán léptem volna ki.Igen ám.de a huzat visszahúzta az ajtót és durr.

Szerinte nem volt ciki.de én szeretném elfelejteni..

2013. febr. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Húú..sajnálom :( :D
2013. febr. 9. 13:44
 4/7 A kérdező kommentje:
Én múltkor véletlenül orrba vágtam..szegénynek nagyon fájt, pedig nem direkt csináltam..
2013. febr. 9. 13:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyik exemnek volt egy minden lében kanál, iszonyat tudálékos nagyanyja. Amikor beteg lettem, folyamatosan mondogatta a kéretlen jótanácsait, hogy szerinte mi a bajom, az orvos hülye, erre ilyen meg olyan vizsgálatot kell csinálni..stb. Aztán egyszer anyámmal pont akkor beszélgettem telefonon, mikor a barátom is a közvetlen közelemben volt. Aztán felmerült a betegségem és anyám megkérdezte, hogy na, a baromi okos nagymami legutóbb is mondott valami okosságot? És kihallatszott... azt hittem ott helyben elsüllyedek. (anyám nem tudta, hogy épp a barátomnál vagyok) Másik nagyon ciki eset a legutóbbi exemmel volt. Róla tudni kell, hogy jellegzetesen kis manós arcszerkezete volt, szőkésbarna hajjal, amibe kis vörös is vegyült. Egyik barátomnál nyaraltunk a nyaralójában, mikor egyik este kicsit már beivott a társaság és a haverom tett egy célzást, hogy milyen koboldszerű szerinte a barátom:D akkor is úgy éreztem, hogy menten megnyílik alattam a föld székestül. Mai napig nem tudom, hogy exem levágta-e a célzást:D
2013. febr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Épp a ,minap történt hogy épp szeretkztünk a párommal az anyukája szobájában (vagyis csak elkezdtük) lekerült a ruha és csöngettek! Megjött anyuja! Megfogtam gyorsan egy kpac ruhát és rohantam át az ő szobájába . Hát igen csak nem hoztam át a melltartómat meg a pólómat.. A párom átment érte de nagxon ciki volt mert észrevette anyuja.! Persze röhögtünk is egy jót :D
2013. febr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyik exemmel történt amikor még együtt voltunk elvittem lovagolni, tereplovaglás de ismerem az erdőt mint a tenyerem az istállóba is ismerős vagyok úgyhogy nem kértünk túravezetőt, csak lépésbe mentünk. Én voltam elől egy szakaszon mert szűk volt az ösvény, mikor beszélgettünk hátrafordultam, aztán mire visszafordultam volna pont belefjeltem egy vastag lenyúló ágba. Filmekben se láttam még olyan szép esést mit amit az után produkáltam. Az akkori párom meg szakadt a röhögéstől. Nem hibáztatom érte...
2013. febr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!