Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondta a szerelmem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta a szerelmem, hogy "mivel nem lakunk együtt, így nem kell tudnunk, hol, mit csinál a másik?

Figyelt kérdés
Idáig azt hittem, hogy én vagyok a társa, a párja. Engem, mint a szerelmét, mint a párját, nem érdekelhet, hogy éppen hol van, és mit csinál? Ami kicsit még meg is kavarja a sztorit, hogy még az ex férjével él, nemsoká megkapja a pénzét a házból, és tudunk lépni, de addig nincs közünk egymáshoz? Persze mérgemben azt mondtam neki, hogy akkor beszélje meg azzal a dolgait akivel együtt él, ha neki az a mérvadó egy kapcsolatban, hogy együtt lakjanak. Nem az a vágyam, hogy minden percéről számoljon be, nem akarom megfojtani, de ha megkérdezem, mert esetleg aggódom érte, vagy csak kíváncsiságból, miért kell így reagálnia?
2013. febr. 9. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg megkapja a pénzét addig megdugja párszor az exe cserébe, hogy elengedje és ha nem kell beszámolnia neked könnyebb a lelkiismeretének..
2013. febr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk engem baromira idegesítene, ha napközben felhívnának azzal, hogy hol vagyok és mit csinálok. Úgyis elmondom a fontos dolgokat. Ez szokás és vérmérséklet kérdése, és alapvetően nem a kapcsolat milyenségét mutatja.
2013. febr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem szeret eléggé ahhoz, hogy igénye legyen arra, hogy 100%-ig jelen legyetek egymás életében.
2013. febr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 carpediem1983 ***** válasza:
Azért mondta mert ő nem a "Szerelmed" hanem , ő ő ő valami más
2013. febr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ja, hát otthon nincs dugás ez tuti biztos. Én meg talán csak "arra" kellek?
2013. febr. 9. 14:22
 6/7 anonim ***** válasza:

mitől biztos?


Ha hívogatod, hogy hol van mit csinál, az rossz


ha csak megkérdezted, hogy milyen volt a napod és ő rögtön védekezett, akkor rossz a lelkiismerete


egyébként szerintem szállj ki ebből a kapcsolatból, nem jó ez így

2013. febr. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A történetből elég tisztán rajzolódik ki a balek képe.
2013. febr. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!