Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem visz haza a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem visz haza a barátom?

Figyelt kérdés
1.5 éve kavarunk, 1 éve járunk komolyan. Minden nap itt is alszik. Engem ritkán visz haza, 2011 dec-ben voltam utoljára, aztán 2012 karácsonykor de csak mert a szülei hivtak meg vacsira, aztán 2012 dec 31-én szintén vacsi, a szülök hivtak meg, voltam nálunk januárban is kb 2-3 hete, ott is aludtam, délelőtt dolgom volt, eljöttem, mondta az anyukája, h menjek vissza ebédre, vagy amikor végzek a dolgommal, bármikor, mert úgy főz, h lesz kaja bőven. Mentem volna, de a pasim leoltotta anyucit is meg engem is h dolgunk van este 6 kor szal addig ugyse érek vissza blablabla, hát mentem a városba ide-oda de 3 30 v 4 felé itthon voltam, ő 10 percre lakik szal át tudtam vna ugrani, ha nem is enni, de csak ugy.. tőle is mehettünk vna este 6 ra a bizonyos programra, ahova készültünk. Hát nem, ő már 5 kor nálam volt, innen indultunk. Ma itt voltam a tesojáék (teso+a párja) mert messzebb laknak, kb 2 havonta jönnek. Úgy volt, h bemutatkozom, mert az anyukája elhivott. 3 50 re értem haza mert ma kezdödött egy tanfolyam, nem hiányozhattam, addigra a tesojáék elmentek, siettek, de ugy volt h nem baj ha nem lesznek ott menjek fel, mert akk megnézünk egy filmet, neki jobb a gépe mint nekem, nála tudunk full HD-t nézni, azt az én gépem nem viszi. Most lerázott h ne menjek fel, majd jön ő inkább, de mondom nem akarsz filmezni? Hát majd itt (nálam) megnézünk vmit, na mondom oké :-/ igaz tnap nem erről vt szó, nem is értem :( szal ma se mentem fel... meg ciki is h 1 éve járunk de még nem ismerem a tesóját meg a párját :-/ ezen kivül eddig 1 haverjának sem mutatott be, nem értem miért 7 évvel vok fiatalabb, ennyire ciki vagyok? ha jön is egy srác és megállnak dumálni annyit se mond h ő a csajom b+ :S ez nekem így rossz, de nem tom hogy mondjam, el sőt nem is akarok emiatt szólni, csak nrájönni h ez miért van. Gondoltam nem visz a haverjai közé a korom miatt vagy mert van kis pocim, biztos ciki, messziröl 1 haverja terhesnek nézett :/ szarul esett nekik jo poén volt, gondolom emiatt nem mutat be senkinek vagy nemtom, gondoltam arra h csúny vok, de amugy meg tudom h nem, sőt sztem buta se vagyok :/ hogy haza nem visz azt azzal magyaráztam h nem jo otthon a kapcsolata a faterral, éls h le ne égesse előttem vagy ne halljak 1 balhét sem, de ma otthon sincs a fater mert dolga van szal felmehettem vna :( egy haverom mondta h a haverokhoz is lehet azért nem visz (sőt már ő sem megy) mert állatok és h ők is nehogy beégessék előttem. Ő 31 éves, én 25 leszek nyáron, a haveri társasága 24-35 év között mozog, szal annyira nem lógnék ki, és én is 30-35 évesekkel barátkozom, szal sztem komolyabb vagyok mint más 25 éves. Nem értem mi a baj velem :( szerintem egyszerüen nem tervez velem, nem vesz komolyan, nem akar tőlem semmi komolyat :(

2013. febr. 9. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Szinte biztos, hogy nem tervez veled semmi komolyat, ennyi idő után ha bármilyen szintű tervei lennének veled, tuti bemutatott volna már.

Szoktatok beszélni a jövőről? Akár olyan szinten, hogy hova menjetek nyaralni, akár komolyabban? A távlati terveiben megemlít téged?

2013. febr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
annyi tervünk van h 2014 elején kimegyünk külföldre. más tervünk nincs, neki meg amúgy sincsenek tervei. Lehet nem lehet gyerekem, ezt tudja arról sincs sok véleménye, ezért is gondoltam, h sz.rik rá, mert őt ez nem fogja érinteni 5 év múlva... tavaly voltunk nyaralni, azt is én szerveztem le, neki szinte mindegy volt, rámbízta, gondoltam minden pasi ilyen, kb 2 honap volt mire a kezébe vett egy utazási iroda katalógust.
2013. febr. 10. 15:51
 3/5 A kérdező kommentje:
ja meg most nem megyünk nyaralni mert munkanélküli vagyok, de azt mondta megoldjuk, kifizeti, én ezt nem akarom, terveztük h akk nyíregyháza debrecen hajdúszoboszló pár napra és akk ott mindent megnézünk, de sztem most erre se lesz pénzem mert kb 250 be lesz most egy tanfolyam amit csinálok.
2013. febr. 10. 15:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Haza? 31 évesen még a szüleivel él? Ez... finoman szólva is fura. (számomra...)

A többire meg csak annyit tudok mondani, hogy nem igazán vesz komolyan. Van kit kezelnie, és ennyivel ő beéri. Szakítást javasolnék, ha érdekelne mások élete.

Ja és attól, hogy kikkel barátkozol nem leszel érettebb. És nem minden pasi ilyen... nos erre nem igazán tudok jó kifejezést... "mulya"... talán... vagy töketlen...

26F

2013. febr. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jo nekem így, h nálunk vagyunk, meg néha náluk, csak fura, h most is az anyukája ötlete volt h akkor bemutat a pasim tesójának, meg az ő párjának. Otthon meg azért él, mert keveset keres, és nem tudná magát eltartani, a szülők jól állnak, így nem igazán kérnek pénzt a rezsibe meg kajába, szóval a párom tud félretenni minden hónapban, szerintem ez nagy segítség. Én is itthon élnék még 28 évesen is ha nem lenne pasim meg pénzem h elköltözzek, nekem is könnyebb lenne ha munka mellett csak havi 20-30 at adnék haza, és a többit eltehetném, engem a szülök ezzel tudnának segiteni, h később könnyebb legyen.
2013. febr. 11. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!