Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is "gáz", ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is "gáz", ha az ember a párját nem a keresztnevén szólítja?

Figyelt kérdés

Ismerkedés fázisában vagyok egy sráccal. 28 éves lesz hamarosan a srác és valahogy feljött a szó arról,hogy ki,hogy szokta a párját egy kapcsolatban szólítani. mondtam,hogy ez elég változó,és ő meg mondta,hogy mért,nem a keresztnevém hívom az aktuális párom? Hát mondtam,hogy nem,mert az valahogy nem olyan természetesen jön a számra,mint az,hogy kicsim,szívem és társai.(persze cicámozni,meg babázni nem szoktam senkit és azt én is utálom,de a többi szerintem kedves megszólítás,ha már a szerelmünkről van szó)

Ő meg szinte kategorikusan kijelentette,hogy ő tuti kikérné magának,ha őt egy nő lekicsimezné,mert neki van rendes neve is!

Hát elég fura ez nekem. És ha lesz köztünk kapcsolat,akkor majd sosem lehet drágámnak hívni,mindig csak ő lesz az XY? Hát nekem ez fura.

Veletek is volt ilyen? hogy kezeltétek?


2013. febr. 10. 02:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is sozktam becézni a baártnöimet meg ők is engem de áltllaában ezt négyszemközt vagy olyan társaság köreiben tesszük aki kismernek minket és tudják hogy nem vagyunk normálisak :)
2013. febr. 10. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is fura. Én is szoktam becézni a barátomat, de kizárólag akkor, ha kettesben vagyunk. És ő szereti.
2013. febr. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki másként kezeli ezt. Valahol neki is igaza van. Ha drágámnak hívod, mindegyiket úgy hívod, oké. Így nem kell új nevet megszokni. Ebben is van valami, a másik oldalban is. Erről úgy is mindenki mást fog mondani. Engem soha nem hívtak sehogy.
2013. febr. 10. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

én mindig a keresztnevén hívom a barátomat, nem vagyok becézgetős, férfit pláne fura lenne..

azt szeretem ha ő becéz, de max. kicsi,baba ennyi.

2013. febr. 10. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

hát nyilván társaságben más a helyzet,ott senki nem nyuszikázza,meg cicamicázza a másikat jobb esetben!

Na otthon,vagy mikor kettesben vagyunk,hát hadd ne kelljen már Béláznom (nem az a neve,csak példa volt :)),mikor sokkal személyesebb,kedvesebb egy kedves becézés!

Bár hát nyilván tiszteletben kell tartani a másik kérését,de azt sajna nem tudnám garantálni,hogy egy "szivem" sosem csúszna ki a számon. Meg amúgy nem hívtam minden pasimat drágámnak,vagy kicsimnek,vagy mittudomén. Mert mindre illet a sok becézés közül valamelyik.

Szóval hát nem tudom.Én akkor szoktam a páromat a keresztnevén szólítani,ha pl vita van.

2013. febr. 10. 02:20
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
"Csukott ajtó mögött", egymás közt előbb-utóbb úgyis kialakul a saját kis "nyelvetek", ott szabadon lehet kedveskedve becézni a férfiembert is. Társaságban viszont kellemetlen lehet, főleg akkor, ha egyébként elvárja másoktól a kellő tiszteletet, erre érdemes tekintettel lenni.
2013. febr. 10. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta,őt egy barátnője sem hívta másképp,mint a keresztneve! Mert ő mindegyiknek elmondta,hogy ne becézgessék! Hát nem tudom.
2013. febr. 10. 02:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha együtt vagytok, ez úgyis kialakul. Nekünk a párommal külön-külön se jött be ez a gügyögős-becézgetős stílus. Aztán miután összekerültünk, egyszer csak azon kaptuk magunk, hogy úgy becézgetjük egymást, mint két nagyszerelmes tini :) Egyszerűen magától jött, most próbáljuk feldolgozni :)
2013. febr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
45%

én nem értem ennek a srácnak mi is a baja?

25F

2013. febr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!