Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fontos szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos szerintetek az ember foga a megjelenésében? Mennyire számít ez a párotoknál?

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem igenis számít. Sokat.

Nem lennék képes beledugni semmimet a szájába ha rohadnak a fogai...

25F

2013. febr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 ASOT ***** válasza:
számít, mert nem akarom már fiatalon tejbegrízzel etetni.
2013. febr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Fontos, mert ha valakinek csúnya az igénytelenségre utalhat, mert már bármilyen meglehet csináltatni. Nekem is az első fogam úgy nőtt ki hogy csak félig volt meg és az is sárga mint a naplemente. Fogtam magam, mostmár colgate mosolyom van.

Jah és hiába szép valakinek az arca, egy ronda fog(sor) nagyon el tudja csufítani.

2013. febr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Fontos, nem kell tökéletesnek lennie vagy nem baj ha nem fogkrém reklám fehér, de ne rohadjon és ne legyen láthaó foghiánya.
2013. febr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is fontos, legyen normális kinézete, ápolt és rendezett. De az nem számít, hogy kék-e vagy barna a szeme...stb.
2013. febr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát,nekem volt minden féle.CSak gondozza azért.Lehet kusza,vagy kapa,csak azért még a többség meglegyen.
2013. febr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Komplikato ***** válasza:

" mert már bármilyen meglehet csináltatni"

Ha van rá pénzed.

Ettől még fontos.

2013. febr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7# Azért annyira nem drága, hacsaknem az egész állkapcsodat kell megcsináltatni, a felső fogsorral együtt.
2013. febr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fontos.Akárcsak a magasság és a jólöltözöttség.
2013. febr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
na akkor nekem alacsonynak esélyem sincs sehogy? ráadásul még a felső fogsoromat is komplett tönkretette a fogszabályzó..oké, hogy egyenesek, emssziről szépek, de foltos és be van tömve.. ja és nem a legfehérebb.. anyám... mehetek apácának :D
2013. febr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!