Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam a barátommal. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 évet voltunk együtt, úgy éreztem hogy már nem akar eléggé,nem tisztel.A barátnőimmel jobb volt a viszonya,mint velem.És ezen változtatni akartam!Szakításnál még is teljesen maga alatt volt.Igaz sokat hibáztam a kapcsolatban,de ő is.Hiányzik. Mit tennétek??
2013. febr. 10. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
felejtsd el..
2013. febr. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hogyhogy mit tegyél???

Szakítottál vele!Kész,vége van...

2013. febr. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha beverem a fejemet és amnéziás leszek akkor el tudom felejteni.
2013. febr. 10. 13:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj,de egy ilyen fontos döntést jól át kell gondolni,mielõtt lépsz!Te megtetted akkor ki mit tudjon tanácsolni?Épp errõl szólt volna a lényeg,amig tudod,hogy neked is van hibád azon kellett volna csiszolgatni,de sajnos mindig a férfi a bûnbak.Igaz?36N
2013. febr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Van egy olyan szó tudod,hogy a szakítás néha csodákra képes,és változtat. Szeret engem,ez biztos.csak nem akarom hogy ugyan az legyen mint régen,de elveszíteni sem akarom
2013. febr. 10. 13:11
 6/10 A kérdező kommentje:
Kapcsolat alatt nem változott semmit.hiába kértem.rengeteget szenvedtem ez miatt.amíg udvarolt addig és még nem jártunk akkor szerettem meg.gondoltam ha szeret akkor kicsit azért teper,és nem menekül el.
2013. febr. 10. 13:14
 7/10 anonim ***** válasza:
az emberek egy bizonyos életkor után nem fognak megváltozni. abban ne reménykedj, hogy változni fog, mert fog.
2013. febr. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen értelek:),természetesen ha visszamegy hozzád,legyél megértõbb,és nem mindenen hisztizni,ha kicsit fáj is nyeld le!Ez is csodákra képes!Sok szerencsét!:)
2013. febr. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Milyen már ez, hogy csak ilyen hatásvadász dolog miatt szakítasz?? 4 éves kapcsolat után képes vagy úgy szakítani, hogy nem is akarsz, csak tesztelni rá a reakcióját?? Meg így provokálni, hogy többet tegyen érted??

Úristen...

Miért nem lehet normálisan megbeszélni inkább a dolgokat? Szerinted hosszútávon ilyen mentalitással működhet normálisan egy kapcsolat? Ilyen trükkökkel?

Kicsit magadba nézhetnél, mert ez nagyon fura így 4 év után, hogy ezt láttad jó megoldásnak.

2013. febr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ő izé három dolog van,vagy hagyom a pi.sába és szenvedek sokáig,vagy szakítok és szenvedek életem végéig,vagy szakítok és szenvedek egy kis ideig amíg észhez nem tér.he nem tér észhez akkor a második lép a helyére,de legalább adtam a kapcsolatnak egy esélyt,baby !!!!
2013. febr. 10. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!