Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Én reagálom túl?

Figyelt kérdés

A barátommal valahogy szóba került, hogy még régebben mikor csak randizgattunk és nem voltunk együtt, akkor volt olyan, hogy több napon át találkoztunk egymás után és akkor mindig sokáig együtt voltunk, és több ilyen nap után már úgy érezte, hogy kezdi unni és ez így hirtelen elég volt.

Tudom ez már több hónappal ezelőtt volt, de annyira rosszul esik. És nem is értem ezt most minek mondta, azt mondta hogy csak akkor érezte így... de azóta egyszerűen semmi kedvem vele lenni. Most mi legyen?

Annyira nagyon rossz érzés. :(

21L


2013. febr. 8. 01:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Dobd és keress mást aki igazán téged akar!
2013. febr. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%

Hát én se értem miért mondta ezt csak úgy... Lehet, hogy csak őszinte akar lenni mindenben... Emiatt azért nem kéne egyből a szakításon gondolkodni, ahogy az első írja. Tényleg fárasztó tud lenni egy idő után minden nap sorban együtt lenni, még ha nagyon szeretitek is egymást.


Szerintem nem akart rosszat, bár nem tudom ebből megítélni.

2013. febr. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
1-nek igaza van, lépjetek tovább mindketten. Egyértelmű hogy csak egy megálló vagy a számára, amíg valami jobb nincs.
2013. febr. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%

Nem az a lényeg, hogy akkor hogy érezte, hanem hogy most hogy érzi magát veled! Kérdezd meg, hogy "Őszintén, most unsz engem?"

Ha azt mondja, hogy nem,jól érzi magát veled akkor semmi értelme szakítani vele.

Az is érthető, hogy ha minden nap találkozik az ember a másikkal, egy kicsit beleun, minden nap ugyanaz a monotonság és az ember életébe kell a változatosság.

Tesómnak is megvan 3 éve a barátnője, mégsem unalmasak egymásnak és mégsem minden nap találkoznak. Kb. két naponta, az úgy elég.

Ha tetszene egy lány nagyooooon akkor sem taliznék vele minden nap egyfolytában, hanem tartanék kis szüneteket, így adja meg a hangulatot a következő találkozóhoz, hogy újra láthatom.

Nem Te voltál neki unalmas, nem a személyed, mert akkor össze sem jött volna komolyan veled, ráadásul még őszinte is volt és nem hazudott.

2013. febr. 8. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Patrik24 ***** válasza:
Ha csak unt, akkor bizony azért van veled mert nincs neki más.
2013. febr. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Patrik24 ***** válasza:

4.

"Az is érthető, hogy ha minden nap találkozik az ember a másikkal, egy kicsit beleun, minden nap ugyanaz a monotonság és az ember életébe kell a változatosság. " Szóval gondolom nálad ki van zárva a házasság:D:D

2013. febr. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

6# Meg az együttlakás... Ott is mindennap látják egymást..Nem is értem miért írta ezt a 4es...

Szép is volna, ha beleunnék a páromba, pedig együttlakunk egy ideje.

2013. febr. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kérdezőnek: Viszont abban igaza van a 4esnek, hogy üljetek le beszélni, kérdezd meg, hogy most un-e téged. És kérd eg az őszinteségre is. :-)
2013. febr. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Csak akkor egyszer érezte ezt azt mondta, de olyan fura, máskor meg pont azokat a programjainkat emlegette folyton, hogy azok mennyire jók voltak.

Na meg alapból ő akart mindig találkozni, együtt voltunk hajnalig, de ragaszkodott hozzá, hogy már másnap korán reggel újra találkozzunk. Szóval még csak nem is én erőltettem volna.

Hát nem tudom, érdekes... :) de továbbra is nagyon sértőnek érzem :D

2013. febr. 8. 09:33
 10/13 anonim ***** válasza:

hé, most miért lettem így lepontozva?

a kérdező nem a házasságról kérdezett, hanem egy párnapos találkáról. a kettő azért nem ugyanaz.

a házasság más tészta.

de továbbra is kitartok az mellett, hogy nem kéne ezért szakítaniuk. nem is értem miért azok kaptak 100%-os választ akik erre szavaztak.

főleg,hogy írta is a kérdező,hogy most semmi ilyesmi nincs és imád vele lenni. az érzelmek változnak folyamatosan, ez ugyanaz mint amikor összeismerkedsz valakivel és egy idő után már pozitívabb a véleményed róla

2013. febr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!