Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Tanácstalan vagyok.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Kicsit hosszúra sikerült , de akinek van türelme kérem olvassa el és segítsen!

Van egy fiú barátom. Kizárólag csak barátok vagyunk vagyis voltunk , sőt a legjobbak. Ma egy szülinapi buliba mentünk , ahol beraktak egy filmet. Film közben fogta a kezem , simogatott , ölelgetett . Én meguntam a filmet és a hasára feküdtem , mármint a fejem rá tettem és "pihentettem a szemeim".Ő is oda lerakta a fejét a fejem mellé (és nem csavarodott ki , sem semmi , csak nemtudom , hogy irjam le) és összeért az orrunk. Ott játszadozott egy draabig én zavarba jöttem és elkaptam a fejem.Aztán visszaraktam , de akkor már nem a orrunk , hanem a szájunk ért össze..lassan csókolgatni kezdte , mind addig amig én is vissza nem csókoltam. Persze ezt senki sem látta. Abban a percben jó volt , jól esett (merevedése lett XDDDD).Aztán film után elmondtam a két legjobb barátnőmnek akiknek már évek óta tetszik(csak nekem nem,vagyis nem gondotltam barátságnál többet , de attól eltekintve az első "CSÓKOM"(nem ez!!) vele volt üvegezésnél XDD ) , hogy csókolóztam vele. Egyik elszomorodott a másik meg nem hitte el. A buli folytatásában már nem úgy viselkedtünk , mint azelőtt amielőtt csókolóztunk volna. Vele és még 2 baráttal kellett hazamenjek , kifele az ajtón a derekam fogta , meg az úton egyszer , de elengedte , mert látta , hogy nem reagálok. Egyikünk sem akart egyenesen hazamenni , igy leültünk a parkba . Egyszer csal szólt a telefonom és az a srác hivott , akivel éppen alakulóban van valami , csak nem egy városban lakunk í]y nehézkes a dolog. Mikor a barátnőm kérdezte , hogy ki az és mondtam , eléggé elhalgatott , láttam a szemeiben , hogy menni akar , hogy ne hallja..Nagyon megsajnáltam..

Az egészben a vicc az , hogy osztálytársak vagyunk és kijelentette pár hete , hogy psztálytársakkal ő nem jár , mert SZAR osztálytárssal járni. Ez engem hidegen hagyott mind idáig..+ azt hiszem barátnője van , vagy neki is épp alakulóban van valami egy lánnyal aki szint úgy máshol lakik.

Most annyira bűntudatom van , de nem tudom miért.

Egyszerűen azt érzem , hogy elkellene mndjam a másik fiúnak , de akkor mindent elrontanék , de amúgy nem tartozok neki magyarázattal , mert még nem a barátom..és most is hivott és olyan aranyos volt , de ha nem tőlem akkro mástül biztosan megtudja , hogy csókolóztam vele és azt fogja majd hinni , hogy ilyen "könnyű lányka" vagyok..

És a másik fiúval(akivel csókolóztam) kapcsolatban sem tudom mitcsináljak..Ő vele volt az első csókom és ő volt a legjobb fiú barátom és nem akarom mind ezt elrontani ..

Tanácstalan vagyok , segitsetek légyszives! :(


2013. febr. 10. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
A barátság jó, de a szerelem is. Akkor járj vele (feltéve ha ő is akrja) ha tényleg szerelmes vagy belé. ha az nem vagy csak jólesett a csók, meg hogy bejössz neki akkor ne csináld. én is és gondolom sok más ember is összejött már a legjobb ellenező nemű barátjával de annak általában az a vége, hogy egy idő után örökre megszakad a kapcsolat. Nálam legalábbis így volt.
2013. febr. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Figyelj.

Most egy elég komoly döntés elé kerültél.

Van egy fiú barátod, akit ismersz, elég jól kijössz vele, minden nap látod.

És van a másik srác akivel csak néha találkozgatsz, ami elég rossz.

A fiú barátod nyitott feléd jelezve, hogy ő többet érezz irántad mint barátság.

Azt válaszd, akivel jobban érzed magad!

Remélem tudtam segíteni.

2013. febr. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!