Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fontos, tanácstalan vagyok! (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos, tanácstalan vagyok! (? )

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, 5 hónapja vagyunk együtt. Az utóbbi 1 hónapba hisztis, bunkó, szinte " nem is foglalkozik velem" stb. Ha mondom ezeket neki, mindig nekem esik.. nem tudok rá sehogy se hatni.. én már ezt nem bírom, és mondtam is neki, hogy változtasson, mert nekem ez így nem lesz jó. Én nagyon szeretem, de tönkre tenni magam nem fogom..

F/18 L/16



2013. jan. 24. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha tojik a fejedre, tojjál Te is az övére szerintem:) Keress mást!:)
2013. jan. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
beszélj vele még egyszer, komolyan, ha nem vevő rá, akkor búcsúzz el.
2013. jan. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de nagyon szeretem.... viszont tönkre tenni se akarom magam...
2013. jan. 24. 15:02
 4/7 anonim ***** válasza:
De mit szeretsz benne, ha Te mondtad, hogy bunkó? Van még hal a tengerben, vannak nála sokkal aranyosabb lányok, akik törődnének veled, és akkor .. Hát mondjuk nekem még nem volt párkapcsolatom, de el vennéd magadtól a lehetőséget, hogy esetleg összejöjj egy olyan lánnyal, akit tényleg érdekel, hogy mi van veled? Mert addig ugye, amíg vele vagy, addig gondolom más nem akar belepiszkálni egy kapcsolatba. (1.válaszoló vagyok)
2013. jan. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és azért jegyeztem meg, hogy én még nem jártam senkivel, hogy tudjad, hogy nem vagyok párkapcsolatokban jártas!!
2013. jan. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Eskü nem veszekedős stílusban akartam írni:):):):) (Szerintem nem is lett olyan:))

Peace:):):)

2013. jan. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, akkor mond meg neki, hogy ha így folytatja, ebből szakítás lesz. Ha az sem érdekli, akkor pedig remélem, legközelebb nagyobb sikerrel jársz majd! :)
2013. jan. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!