Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok embernek tetszem, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok embernek tetszem, mégis egyedül vagyok már nagyon régóta. Ez lehet azért van, mert önbizalomhiányos vagyok?

Figyelt kérdés
2013. febr. 9. 17:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Fiú, vagy lány vagy?
2013. febr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
lehet.. :D
2013. febr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Lány vagyok..
2013. febr. 9. 18:02
 4/25 carpediem1983 ***** válasza:
sanszos ez nemtől független
2013. febr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
biza
2013. febr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
fodrász, smink, csak szolidan... új ruha amiben jól érzed magad és máris máshogy látod a világot, és téged is az emberek;) belül boldog vagy és kiegyensúlyozott az kívül is látszik ;)
2013. febr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Megismernélek!

F.

2013. febr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
lehet az önbizalmad is de lehet h csak szimplán kiállhatatlan személyiséged van.. + még 1000 lehetőség
2013. febr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nem vagy elég határozott, talán önértékelési zavarod van, így hosszú távon senki nem tart ki melletted / nem is akarnak kezdeményezni. Első látásra vonzó lehet, a sok beképzelt csaj után, de valójában ezt sem szeretik.
2013. febr. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Igen, valóban, még férfi létemre is azt mondom hogy a kisugárzás, legalább olyan fontos, minthogy valakinek csinos arca legyen, sőt, mert egy nőt ki lehetne tenni a vitrinbe és nézegetni, csak értelme nem lenne.... tehát igen, nem is csak a nőknek számít a férfi önbizalma, mert sokszor ez fordítva is igaz, max nem akkora mértékben, mindenesetre hidd el ha mosolyogsz, optimista vagy, akkor az sokkal jobb kisugárzást fog adni, igaz hogy nem vagyunk egyformák, és tudom, néha könnyű mondani a másiknak hogy változtassál ezen meg azon, amikor egyszerűen mindenki más, de muszáj megpróbálni, mert különben az ember csak saját magával szúrhat ki. Másfelől ismerkedni valaki ismerkedhet nő létére is, szerintem az első csók az, ami tényleg a férfi dolga, egy sima ismerkedésnél nincs szerintem "röghöz" kötve hogy csak férfiak szólíthatnának le egy nőt :) Amúgy meg ha én csinosnak gondolnék valakit meg kedvesnek akkor sem feltétlenül akarnék vele úgy össze jönni, de ismerkedni akárki ismerkedhet akárkivel, én biztos egy csajt sem ennék meg azért :)
2013. febr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!