Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lesz ennek a vége? Le fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ennek a vége? Le fog építeni?

Figyelt kérdés
Két hónapja randizgatok egy pasival (ő 33, én 28), akiről nem tudom eldönteni, hogy mit is szeretne velem kapcsolatban. Amikor együtt vagyunk, akkor jól érezzük magunkat, de aztán kibírja, hogy napokig nem is keres. Az érzelmeiről nem beszél, még csak azt sem mondta soha, hogy hiányzom. Én meg szeretném már egyértelműsíteni, hogy járunk-e, vagy nem. Hogy vezessem rá, hogy elmondja, mi is a szándéka velem?

2013. febr. 11. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez kuka...

Napokig nem keres???

Egy nap többször kellene.

2013. febr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos szerintem sem igazán érdekled. Ha akarna téged, vagy tőled valamit, akkor csak keresne. Nem? Már nem gyerek, felnőtt férfi, tudnia kéne, hogy mit akar.
2013. febr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
hidd el nekem nem érdekled..eléggé:(
2013. febr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És szerintetek hagyjam ott én? Vagy várjak, amíg ki tudja mikor, de végleg megunja a dolgot, és ő dob? Csak tudjátok, mindig ott van bennem, hogy mi van, ha szakítok, pedig akár még később valami kialakulhatott volna. :-( Vagy ha pár hónap alatt nem lett szerelmes, akkor már nem is lesz?
2013. febr. 11. 21:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Lefeküdtetek már?
2013. febr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen.
2013. febr. 11. 21:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért kéne rávezetni?Ülj le vele beszélgetni,és kedvesen kérdezz rá a szándékaira.Legjobb az egyenes út.
2013. febr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És te hogy kérdeznél rá? Nem akarom teljesen kiábrándítani, hogy vmi nyomulós, nyafka nő vagyok.
2013. febr. 11. 22:38
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy 33 éves pasasnak nem életcélja, hogy ötpercenként hívogasson, nem teenager már... Megjegyzem kérdező, már Te sem vagy fiatal rüfke. Miért kellene folyamatosan keresnie?

Én is nyugalomra vágytam és egy kis magányra 33 évesen, ilyenkor már lecsillapodik az ember, nem nyomul úgy, mint egy idétlen kiskölyök...

2013. febr. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!