Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ferjem nem kivan! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem nem kivan! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemreg szultem, mar szabad szexelnunk, de a ferjem egyszeruen nem akar... Szeretni szeret nagyon es nem csal meg! Lehet a miatt nem kivan mert meg van hasam a szules utan es van 1 csomo terhessegi csikom, es a mellem tele van tejjel( es jo nagy lett) Mit tegyek, hogy megvaltozzon a helyzet? ahaogyan csabitsak? HAISZEN a terhessegi csikok megmaradnak, es tejem meg remelem lesz 1 jo darabig! Probaltam sminkelni mint azelott, a mellemet felfogtam meltartoval, bugyiban maszkaltam de semmi, terhesseg alatt sem akart velem szexelni( 5 honap utan) szoval miutan nagyobb es nagyobb lett a pocakom azota nem akar...Mit tehetnek? Ez nem maradhat igy!

2013. febr. 12. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbáltál te kezdeményezni? Lehet, nem tudja, hogy mikor akarod megint.
2013. febr. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen kezdemenyeztem, es ra is kereztem a dologra, az volt a valasza, hogy majd es csak mosolygott rajtam, Szoval igy aranyosnak tart meg minden , hogy probalkozok de o sertes nelkul visszautasit, de kozben nekemmegis rosszul esik, mert igy nem marad semmi onbizalmam!
2013. febr. 12. 13:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valami pszichés baja van a szülés miatt, eszedbe ne jusson, hogy az alakod miatt! Szoktatok őszintén beszélgetni? Ülj az ölébe, cirógasd meg, legyél félreérthetetlen. Ha lesöpör magáról, akkor baj van. És akkor komolyan meg kell beszélni, hogy miért. Addig kérdezd, míg nem válaszol.
2013. febr. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mozogj sokat, nyerd vissza az alakodat, öltözz úgy, mint ahogy szerinted a "k*rvák" szoktak. Az jön be a férfiaknak.
2013. febr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem az a vonzo no szerintem aki ugy oltozik min1 k*rva, kihivoan , a feneke, melle kint:) hanem ugy , hogy takarjon a ruha hisz akkor kivancsi az ember , hogy mi van alatta, de igen a kerjem tudja mi van alatta! Hat 2 ejszaka rovid rovid nadragban alszom, es majoban, de nem tesz semmit, zuhany utan elottte oltozom, az sem tesz sokat:) szerintem meg nemleszek ujra csinos addig semmi, mindjart megyek zuhanyozni, aztan hatha osszejon valami:) azert koszi a tippeket:)
2013. febr. 12. 18:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Menj bele valami különlegesbe ...ami régóta izgatja a párodat. Pl. popsiszex?
2013. febr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Abba en nem megyek bele! De nem tudom, megprobalom azzal is marcsak a kivancsisagert, de meg csokolozni sem csokolozunk, gondolom azert mert attol beindul es nem akar hoppon maradni , az ejjel az volt a valasza, hogy faradt es nincsen kedve. de a reggeli olelgetes , szeretgetes megvan, szoval szeret es nem csal meg ez tuti, de egyszeruen nem jonnek be nekik a ducibb nok, en nem vagyok duci csak megmaradt a hasam es a mellem nagyobb mert tele van tejjel!
2013. febr. 14. 15:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Okés, akkor csak vegyél fel valami vadítót, aztán pucsíts és csapj a fenekedre, valami jó dumával. Pl. Gyere és dugj meg jól!
2013. febr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az én férjem is szépnek tart, mindig tudtomra adja, hogy szeret, de ha 1 hónapban 1x ágyba visz, akkor szerencsém van. 19 éve vagyunk házasok, van 3 gyermekünk, de már önkielégítek, hogy kibírjam ezt az apáca életet.
2015. febr. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!