Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez nagy bunkosag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagy bunkosag a baratomatol?

Figyelt kérdés
Ha bemegyuk mondjuk egy sima kis Non stop boltba akkor o bemegy eloszor es mar megy is oda az eladohoz kerni engem elore se enged,mindig mindenhova en megyek be utoljara en csukom be az ajtot magunk utan.Vagy hogyha elmegyunk vacsorazni akkor nem segit levenni a kabatomat. Szoval semmi udvariassag nincs benne. Vagy en varok el tul sokat?
2013. febr. 12. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem valami lovagias a barátod.
2013. febr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De biztos jóképű! Most aztán sokat szenvedhetsz, így jár aki külső alapján választ fiút.
2013. febr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem kulso alapjan valasztottam kedves utolso.Hanem azert jottem vele ossze mert oriasi szive van viszont ez az udvariassag dolog elegge zavar. Kul nem egy szep fiu szoval meg veletlenul se az alapjan
2013. febr. 12. 19:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hátha változtat. Ha meg nem, azért ezek a dolgok nem a világvége...
2013. febr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem vészes .HA nem kőveteli meg csak igy hoza szimplánki akor nem. De ha azt mondja kus aszony most ő beszél az eladóval akor már az.
2013. febr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jo persze nem a vilag vege csak haat na....

Szoltam mar neki es akkor amikor szolok neki akkor ugy aznap figyel ra, de hogy ha mondjuk ra egy hetre szolok neki akkor azt mondja jol van na elfelejtettem HAAAA HOGY LEHET AZ ILYET ELFELEJTENI.

Vagy pl 2 eve vagyunk egyutt es viragot meg soha nem kaptam tole.Pedig sztem azert az minden lanynak jol esne. Mondtam mar neki hogy egy csokor virag vagy egy szal rozsa eleg jol esne, de hat soha nem kaptam meg.

2013. febr. 12. 20:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Vessz vele össze egy kis ürügyön, és vágd hozzá ezeket a dolgokat, hogy iért lehet ijen valaki....hidd el ő fog könyörögni, hogy fogadd vissza és igyekezni is fog.....

Nálam ez alap.. A barátnőmet mindig előre engedem mindenhol, meg szal na.. udvariasság....ez ha hiányzik belőle vagy szólj neki, vagy valahogy értetdd meg vele hogy ezek kötelezők egy értelmes embernek..emiatt nem hagyod el, ha valóban szereted...

2013. febr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

lehet, hogy a barátod tényleg bunkó, de véletlenül, az van, hogy ha boltba, étterembe, vagy bármi ilyen helyre mentek, akkor a férfinak kell előre mennie, ugyanis nem tudhatod, mi van bent, és úgymond ellenőrzi, hogy minden rendben van. A kabátlesegítés meg... hát jó, van ilyen. Ettől még nem lesz rögtön bunkó. Bunkó akkor lesz, ha beszólogat, aláz a barátai előtt, megcsal, ilyesmi...

szerintem

2013. febr. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!