Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért infantilis/undorító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért infantilis/undorító stílusú manapság a lányok többsége? Lányok titeket ez nem zavar, hogy hogy mind egyformák vagytok lassan? Fiúk titeket nem zavar, hogy csak ebből lehet válogatni?

Figyelt kérdés

Számomra felfoghatatlan, hová süllyed a világ, ez a divat, hogy van a barbielotyó meg a matrózlotyó és ezt követi mindenki? Mondjuk legyen 25-30 éves korig bezárólag. Azt vettem észre, hogy a mai fiatalok többsége egy kaptafára megy. Régen is volt divat, nem azt mondom, de ez már nagyon zavaró, hogy ilyen szinten elterjedt. Azzal se lenne gond, hogy mindenkinek más az ízlése, mert abból következne, hogy mindenki más - de nem ez van! Mindegyik egyforma, van 2 nagyobb kategória és kész.


Ma már csak elvétve lehet egyszerű, természetes külsejű igényes(nem, a kamuarc,kamuhaj,kamumell nem igényes!) és nem nagyképű lányokat találni. Nincs belső igénye a nőknek, vagy a férfiak nem vágynak erre, vagy nekik mindegy, csak lyuk legyen?


A tipikus barbielány típus, aki naiv, mindig nevetős, kifejezetten optimistának vallja magát, mindenre vigyorog, ruhatárában pedig főleg rikító színek és az aktuális divat hiányos öltözéke található meg, ezt kiegészíti egy kis festékkel, pushuppal, meg a hétköznapi színészkedéssel (mondjuk ez melyik "nő"re nem igaz manapság...). Ő komolyan hiszi, hogy minden hónapban megtalálja a nagy őt, és szerelemnek hiszi azt az 5 percet is, amit egy ismeretlennel tölt el lakásán/wcben... Viselkedése általában "im a princess" önhitt nyafogással jellemezhető. Persze állítólagos optimizmusára rögtön rácáfol, ha valami nem úgy történik, ahogy akarja. Példaképeik: Paris hilton, Lady gaga, Beyonce meg az aktuális botránypopsztárok...


A matrózfajta az, aki mindenkinek beszólogat, káromkodik, bagózik, piál, ki van varrva, sminkje általában groteszk, életvitele dekadens, lázadónak hitt állati szintű. Ő legalább nem hitegeti magát romantikus álmokkal, de ettől még ugyanolyan undorító, mint a rózsaszín változat. Életfilozófiáját leginkább frappánsnak hitt káromkodásokban tudja kifejezni, példaképei ha vannak, többnyire Marilyn Monroe, meg noname széttetovált drogos undreground (transzvesztita), "feminista" művészhőgyek...


Mindkettőre jellemző a beképzeltség, könnyelmű életmód, divatok/alternatív divatok követése. Mert nem hiszem el, hogy véletlenül pont 5millió ember egyformán néz ki és viselkedik. Nőiesnek egyik sem mondható, az egyik egy klasszikus női szerep szélsőséges változatát játssza, de közben egyoldalú egyenlőséget akar, a másik látszólag azok ellen "lázad", de elvárja, hogy nőnek tekintsék - egyik 19, másik egyhíján 20.


Tulajdonképp a fő kérdésem az lenne, hogy ezt ők akarják, vagy csak "szegényeket" befolyásolják? Ha befolyásoltak, miért ilyen könnyen befolyásolhatók? Miért van az, hogy manapság már egy műsorvezető is úgy néz ki, mint egy bohócprosti, de a férfiak fel tudnak öltözni normálisan, ápoltan néznek ki? Miért kell ezeknek a (sokszor még 30 feletti) lányoknak a feltűnés? Ők így kiáltanak segítségért? Komolyan elhiszik, hogy valakit a személyiségük fog meg, és nem csak lefektetni akarják őket? (sőt, az is meglep, hogy a férfiak többségének van gusztusa az ilyenekhez).

Miért szégyellik a "nő"k önmagukat? Miért nem képesek elfogadni azt, akik, miért kell mindig minden ellen lázadozni-nyafogni?



2013. febr. 13. 09:21
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
81%
Ez a mai kor szelleme, ami ilyenné tesz. A média elbutít szándékosan. Remélem, kinövik majd és azt is, hogy új korszak köszönt be, ahol nem a legjobb hétvégi szórakozás a madaras teszkóban kocsira dőlve andalogni.
2013. febr. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:

És a kérdéssel kapcsolatba hozható a feminizmusnak nevezett jelenség következtében a ló túlsó túldalára eső kettősmércés egyenlőség, mert ez csak 2 sztereotípia, amit leírtam, ezek elemei vegyülnek egymással, és tudom, hogy sokkal többféle lány van, és tlaálkoztam már igazi nőkkel is, de többnyire egy hosszabb beszélgetés után mindenhol el kezd pattogzani a máz.

Valaminek csak kellett történnie, ami miatt a "nő"k ilyenné váltak.

2013. febr. 13. 09:26
 3/49 A kérdező kommentje:

A külföldben gondolkoztam már, mert én is azt láttam, hogy vannak köztük értelmesebbek. És itt nem feltétlenül az usa-beliekre gondlok, vagy a spanyol-olasz vonalra, bár nem akarok általánosítani. De ezt már sokan mondták, hogy ez valami balkáni mentalitás, sőt, külföldi férfiak szerint a magyar lányok nagyon könnyen vehetők rá bármire. Elég kiábrándító, hogy egy degenerált nőkkel teli országban élünk. Még talán vidéken, ahol nincs diszkó, meg pláza, lehet találni 1-2 butácskább de legalább igazi nőt.

Én többnyire azt vettem észre, hogy a németajkú nők értelmesebbek - nyilván ennek kulturális, oktatási okai lehetnek. Jókat hallottam még a lengyelekről is, bár azok közül nincs személyes tapasztalatom.

2013. febr. 13. 09:30
 4/49 anonim ***** válasza:
85%

már megint csak az általánosítás... igen, vannak ilyen lányok/nők. de vannak másfélék is. nem vagyunk egyformák, mások az igényeink. általánosítással csak magadat b*szod át ahelyett, hogy jobban és máshol néznél körül.


én pl feleségül vettem egy magyar lányt, nem kellett külföldre mennem ahhoz, hogy megtaláljam azt aki megfelel nekem. szép, okos, intelligens, gondolkodik (néha túl sokat is :) ), és szeretem. ennyi.

2013. febr. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:

válaszolva a kérdésre, hogy miért ilyenek?

kit érdekel, amíg vannak normálisak is? rá lehet fogni a médiára, a neveltetésre (vagy annak hiányára), igényszint csökkenésre a férfiak részéről, vagy akármire. felesleges. változik a világ és vagy alkalmazkodsz hozzá, vagy belehülyülsz.

2013. febr. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
88%

Én egyszerű lány vagyok, egyszerű élettel és egyszerű gondokkal. Mégis párkapcsolat terén a harsányabb műlányok keltek el. Egyszer megkérdeztem egy fiút mi hiányzik belőlem: azt mondta a nő. Nem járok szexi göncökbe, nem sminkelek, nem érdekel a média, így nincs nagyon beszélgetni valóm sem a társadalom 89%-val. Nincs sok kontaktom az emberekkel, mert ami nekem fontos azokat ők vagy nem érdeklik vagy nem is értik meg. Hát ez van.


Mikor barátot kerestem magamnak mindig attól féltem, hogy majd olyan buta leszek, hogy nem tudom az eszemmel és a szívemmel elkápráztatni... de igazából ez senkinek nem kell egy nőben.


Én azt mondom kereslet és kínálat. Ha annyira rossz lenne amit a csajok csinálnak akkor nem kéne a kutyának sem és kevesebben lenének. Ha az egyéniség érdekelné a férfiak többségét akkor minden lány kénytelen lenne megtalálni saját magát.


23/L

2013. febr. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:

5ös te most férfi vagy vagy nő? Mert nem ez az első alkalom hogy egy nő férfinak hazudja magát. A gondolkodásotokból fel lehet ismerni. A nők szerint minden általánosítás, hiába írom le 6 oldalon keresztül hogy vannak más nők is, csak ezt tudják hajtogatni, hogy általánosítok, és hopp, ha kimegyek az utcára, a nők 80-90%a sminkel, bagózik, káromkodik, stb... A maradékok közt többnyire(!) 70 felettiek vannak és 13 alattiak.


Tudom, hogy a nők másképp látják magukat, meg vannak férfiak, akiknek ez igényesnek számít, de ha kimész az utcára, nem az a közhely jön szembe veled, hogy ugyan már, nézd, milyen természetes, kiegyensúlyozott, igényes, okos nőkkel van tele a világ. Azt esetleg elismerem, hogy te valami csodavárosban laksz, sajnos én csak a nagyobb városokhoz tudok hasonlítani.

2013. febr. 13. 09:42
 8/49 anonim ***** válasza:
62%

férfi vagyok, bp-n élek. feleségem egy koncerten ismertem meg. mindketten részegek voltunk akkor, de aztán több hetes ismerkedési fázis után összejöttünk és a testi kapcsolat is kb. 3-4 hónap után vált intimebbé. a házasságunk óta csak még jobb lett minden, az együttélés kellemes, a szex tökéletes, és még sorolhatnám.


lehet, hogy ez ritka eset és mázlista vagyok. az általánosítást viszont nem szeretem, mert az élet nem 0-ból és 1-ből áll, hanem ezek között végtelen számú variáns található.

2013. febr. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:

" Én egyszerű lány vagyok, egyszerű élettel és egyszerű gondokkal. Mégis párkapcsolat terén a harsányabb műlányok keltek el. Egyszer megkérdeztem egy fiút mi hiányzik belőlem: azt mondta a nő. Nem járok szexi göncökbe, nem sminkelek, nem érdekel a média, így nincs nagyon beszélgetni valóm sem a társadalom 89%-val. Nincs sok kontaktom az emberekkel, mert ami nekem fontos azokat ők vagy nem érdeklik vagy nem is értik meg. Hát ez van.


Mikor barátot kerestem magamnak mindig attól féltem, hogy majd olyan buta leszek, hogy nem tudom az eszemmel és a szívemmel elkápráztatni... de igazából ez senkinek nem kell egy nőben.


Én azt mondom kereslet és kínálat. Ha annyira rossz lenne amit a csajok csinálnak akkor nem kéne a kutyának sem és kevesebben lenének. Ha az egyéniség érdekelné a férfiak többségét akkor minden lány kénytelen lenne megtalálni saját magát.


23/L"


Azzal nagyon is tisztában vagyok, hogy még a férfiak közt is kisebbségnek számítok, mert a többség tényleg a harsány lányokat akarja, elvileg igaz, ahogy mondtad: nem kelne el ha nem az kéne a férfiaknak. CSAKHOGY! Ezek a "férfiak", akik hasonlóan könnyűvérúek, általában több nőt is tartanak a tűzben, vagy az ágyban. Sajnos ez az igazság. És így alakul ki az, hogy vannak olyan srácok, akik még 20 felett is teljesen tapasztalatlanok maradnak (hoyg milyen okokból ez most mellékes), míg egy másik "alantasabb" réteg elhalászik minden nőt előlük. De ez a természet törvénye. Másrészt még a buta és csúnya lányokra is van vevő, hiszen van elég beteg kanos srác, hogy őket is megkörnyékezzék. Tehát ebből következik, hogy a lányoknak nem a személyiségük lesz az értéke - és ezért is említettem meg a fiúkat is.

CSAKHOGY (megint) a fiúk közt sokkal nagyobb az a réteg, aki "normális", evolúciós/kulturális okokból mégsem kellenek senkinek. Ebből gondolom, ha a lányok "élvezik" ezt a kanossrácoknak való megfelelést, akkor nem zavarja őket.


Tehát, hogy senkinek nem kellene, az nem igaz, legfeljebb a környezetedben. Bár azzal egyetértek, hogy ha egy lánnyal beszélgetni sem lehet, akkor nagyon unalmas lesz, és valami másra akarják majd használni...

Amíg ez divat lesz, hogy legyél bulizós szingli, ígylecuppantottam a janit emg úgy megraktam a julit, és a elgnagyobb érték a feltűnő külső, addig az értelmesebb réteg sem tud érvényesülni. Vagy csak igen szűk körben.

Kapásból tudnék mondani 3 olyan embert, aki fiú létére sokkal igényesebb a belsőre, mint a legtöbb lány. Annak ellenére, hogy többnyire lányokkal ismerkedek, valahogy mindig hamarabb találtam értelmes srácokat. Ráadásul nem is rondák, bár igaz, kevésbé divatosak ők is. Azt persze elismerem, hogy bizonyára elfogultabb vagyok, mert ismerem őket, de hiába ismerek meg lányokat, annyira felszínes a jellemük.

2013. febr. 13. 09:58
 10/49 anonim ***** válasza:
Jaja nem kell messzi külföldre menni, nem azt mondtam. Már a határt átlépve a magyarok is másabbak, erkölcsösebbek, kultúráltabbak, és hát az hogy van agya, szinte zavarba ejtő. Pláne délre.
2013. febr. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!