Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy képtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy képtelen vagyok kimutatni az érzéseimet?

Figyelt kérdés
És mivel nemtudom kimutatni, ezért az emberek elhidegülnek tőllem... Lehet ezen javítani? Ha igen, akkor hogy? :)

2013. jan. 29. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
én sem vagyok érzelgös de nekem ez a munkám egyszeruen járj emberek közé
2013. jan. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mennyi pénzt lehet azzal keresni, hogy az ember nem mutatja ki az érzelmeit?
2013. jan. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem a probléma meghallgatása a munkám és lehetöleg objektivan választ adni a vendégeim kérdésére és ha szukséges beutalom gyogykezelésekre. nem azért vagyok jégcsapf*aszfe mert vices hanem mert hozzám bizalommal fordulnak és ha én is veluk sirnék akkor rohadtul nemtudnának velem mit kezdeni és elveszne a bizalom. természetesen nem robotként ulök veluk szemben csak nem mutatom a gyengeséget hanem a támaszuk vagyok
2013. jan. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én képtelen vagyok. Mert egy megkeseredett f@sz vagyok. Egy idő után olyan szintű emberiségutálat lesz urra rajtad,hogy a konfliktuskerülés miatt a tökéletes pókerarc effektus válik a lényeddé. Innettől leszoksz mindenféle érzelemkimutatásról, a tökéletes közöny mögé temetkezed magad, és így nem tudnak a szemétládák fogást találni rajtad. Egy tökéletes pajzs ez, ami megvéd a rosszaktól.

Hátránya, hogy megvéd attól a kevés jó embertől is, aki esetleg normális életkörülményt tudna teremteni számodra mentálisan. Tehát rákurtál!

Mindenhez hozzá lehet szokni, leszokni, rászokni.

A hideg érzelem nélküli tekintetre is oly csodásan rá lehet szokni, hogy egy idő után nem megy a mosoly.

Én azért sem akarom kimutatni, mert van akinek már kevés érzelem is sok. Van olyan is, akinek meg a sok is kevés. Nem tudod eldönteni, kihez mi a jó.

2013. jan. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!