Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol ismerkedhetnék tehetősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék tehetősebb családból való lányokkal?

Figyelt kérdés

Akár társkereső oldalt is ajánlhattok, ha van ilyen..nem vagyok jártas ezekben a témákban.

Köszönöm!


2013. febr. 14. 05:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerinted van olyan társkereső oldal ahova csak gazdag emberek regisztrálnak? Ne viccelj már...Nem tudom milyen válaszra számítasz.
2013. febr. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert "nem vagyok jártas ezekben a témákban" ?
2013. febr. 14. 06:34
 3/18 anonim ***** válasza:
Menj el egy Bajnokok Ligája mérkőzésre! Ott találsz elég jómódút.:)
2013. febr. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Elégé felszínes vagy.
2013. febr. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi volnék. Unom már a csóró csajokat...
2013. febr. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
ha csoro vagy szoba sem allnak veled azert ezt tudd...
2013. febr. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%
Ha tehetosebb lanyokkal akarsz ismerkedni, jo ha tudsz egy ket dolgot. Altalaban akinek penze van tarsul melle egy kis gogyi is szoval ha felszines vagy le fogja vagni es lefarcol. Jo tudnod azt is, hogy hiaba van tele penzel a randikat,bulikat eleinte ugyis neked kell finanszirozni es mivel tehetosebb kozegben nott fel elegge masok az igenyek mint a kicsit szegenyebb tarsaiknak. Szoval ha vastag a tarcad akkor lass neki. Ajanlom a felkapottabb belvarosi szorakozohelyeket Budapesten, videken is szinten a nagyobb Clubbokat latogasd, bar ott azert sokszor osszefujja a szemetet a szel, viszont a videk elonye, hogy sokszor a vagyonhoz nem tarsul esz mivel orokolnek mindent generaciokon at. 5 evig csinaltam azt, hogy tehetosebb lanyokbol eltem, nem vagyok ra buszke, de akkor ez volt szamomra az ami az oromot adta. Tarskereso oldalakat es amugy az internetet ugy felejtsd el 21. szazad ide vagy oda. Szemelyesen, legjobb formaban, kifinomult izlessel, stilusos szoveggel beszelj lyukat a hasukba de az ido mulasaval majd rajossz te is, hogy a penz az kb lofasz az erkolcsosseg ellen. Szoval nagyjabol ennyi, ha valakit megsertettem a valaszommal, akar a videkieket, stb, elnezest szamomra mar minden ember egyforma, tapasztalatbol beszeltem. Ave.
2013. febr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A 7. Válaszolónak ment egy Nagy Zöld Kéz!
2013. febr. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Menj el Tunéziába nyaralni. Az ott nyaraló magyarok nem csórók.
2013. febr. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
"Hol ismerkedhetnék tehetősebb családból való lányokkal?" De paraszt!
2013. febr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!