Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezzel mit fogok elérni?...

Ezzel mit fogok elérni? Minden nap eddzegetek itthon meghatározott x számú fekvő, has, hát, al-, felkar, láb, +nyújtás és egy ilyen szettet naponta többször is megcsinálok (van pihenőnap is, ill. havi szinten szándékozom növelni a gyakorlatszámokat)

Figyelt kérdés
lesz valami látható változás, lehet-e ezzel erősödni valamit, vagy legalább elég arra hogy ''karbantartsam'' magamat?
2009. nov. 19. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze ha rendszeresen csinálod lesz változás ,majdnem olyan mintha kondiba járnál.
2009. nov. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nah azért az túlzás hogy olyan mintha kondiba járnál már megbocsájts. saját súllyal és egykezesekkel nem lehet olyan hatást elérni, mintha pl 40 kg-val bicepszezel azt ne felejtsük el.

a kérdésre csak annyit hogy egy alapot fog adni, de ne várd h nagy darab leszel tőle.

2009. nov. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem is az a célom hogy nagy darab legyek tőle, nekem egy alap tökéletesen megfelel
2009. nov. 20. 11:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Úgyértettem ,hogy MAJDNEM olyan mint ha kondiba járna.

Te se 40kg-val kezdtél izom gyuri.

Ahhoz meg tökéletes ,hogy "karbatartsaˇ" magát.

2009. nov. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel is nagyon jó alak érhető el. Nem kell lenézni a saját testsúlyos gyakorlatokat (az úszók pl csak az csinálják és mégis nézd meg, hogy mennyire látszik)

De nagyon fontos, hogy mit eszel utánna. Edzés után legkésőbb 50perccelfontos fehérjét bevinni a zervezetbe szénhidráttal. (fehérje:hús, tojás, túró, tej, sajt... szénhidrát: rizs, krumpli, kenyér, tészták)

hajrá eddz keményen és többet fogsz érni

2010. aug. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért csak csináld. Lehet nem leszel 120 kilós izomagy. De nekem van egy olyan ismerősöm aki elég szálkás és mind félnek tőle.
2011. aug. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!