Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti szomorúak vagytok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szomorúak vagytok a mai napon, hogy nincs senkitek?

Figyelt kérdés

Én nem annyira.


F


2013. febr. 14. 14:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem aki magányos,az nem csak a mai napon magányos.
2013. febr. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
72%
Én utálom ezeket a gagyi angolszász ünnepeket mint valentin nap, halloween, én nem ahhoz a kultúrkörhöz tartozom, nem tudom minek kell ezt ennyire erőltetni. tegnap egy régi barátnőmmel koriztunk, jól éreztük magunkat,aztán odajött hozzánk két angolul beszélő sráccal, cukik voltak meg minden, egyszer csak kiderül az egyikről h gééj... miután elmentek sírva röhögtünk a barátnőmmel hogy ilyen nincs, nekem ez már a harmadik volt h egy nekem tetsző srácról kiderült h más :DD szóval nem, nem vagyok szomorú, ignorálom a szomorúságot, a szomorúság ellentétére esküdtem fel, amíg vannak barátnőim, akikkel ki tudom dumálni a pasis dolgokat és a "bánatunkat" humorral tudjuk kezelni addig azt hiszem nincs okom panaszra :)
2013. febr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mért legyek szomorú? Ez csak átmeneti állapot. Kiszemeltem már van is, kedden találkoztunk egy rövid időre de olyan édes volt, hogy az még a mai napra is kihat :$
2013. febr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem, nem vagyok szomorú. :) (Annyira..)
2013. febr. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Engem ez most nagyon felvillanyozott :DD

http://www.youtube.com/watch?v=2JhFr_oBz0o

2013. febr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát ja, eléggé, olyan sírás kerülgetős az egész napom.
2013. febr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!