Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fenntartható-e egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fenntartható-e egy kapcsolat ha a párod soha nem mondja azt, hogy"Hiányzol, vágyom rád, örülök neked, jólesik hallani a hangod stb. "és hasonló kedves szavakat (néha leírja)?

Figyelt kérdés
Egyáltalán érdemes-e ilyen emberrel foglalkozni?

2013. febr. 14. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Abban az esetben ha kimutatja az érzéseit úgy elhanyagolható a dolog :)
2013. febr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha Te olyan típus vagy,hogy vágynál ezekre a kedves szavakra,és igényelnéd,hogy a másik jobban kimutassa a szeretetét,akkor valószínűleg hosszú távon nem.Nyilván Ő másabb ilyen téren,mint Te,alapvetően változni meg nem tud.Ha Neked ez így kevés,sokat fogsz szenvedni.Tapasztalat.
2013. febr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
És ma még virágot sem kaptál... Nem!
2013. febr. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Amennyiben igényled hogy ráutaló magatartással megerősítsenek abban ami nyilvánvaló egy párkapcsolatban akkor neked komoly problémáid vannak és nem bántani akarlak..mai rohanó világ elcsépelt formuláit nem hoznám szóba de a seregben elhíresült aranyszabályt megosztanám veled :)nem az számít ki mit mond,hanem az amit tesz...
2013. febr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincsenek problémái az kérdezőnek....egyik párkapcsolatomban sem volt olyan,hogy a párom nem mondta volna néha ki amit érez,szerintem ez alap.
2013. febr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem nagyon érdemes. Miért a te boldogságod menjen rá arra, hogy másiknak már a szülei is betegek voltak?
2013. febr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is alap dolognak kellene lennie egy kapcsolatban ahol szerelem,érzések vannak,ezért vagyok most tanácstalan.Egy ideig tűr az ember,várja,hogy "hátha...."csak az meg sajnos úgy néz ki nem jön el. Ő azt mondja érzi,de nem tudja kimondani.A"Szeretleken" kívül semmi mást.Többször volt beszédtéma de változtatni nem igen látom,hogy szeretne, persze hisz neki így jó...
2013. febr. 14. 18:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 2 hónapig bírtam egy ilyen kapcsolatot, de ott még a "szeretlek" sem hangzott el. Ha többre vágysz, hagyd. Mással sokkal jobb lesz :) A végtelenségig nem fogod bírni úgysem.
2013. febr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!