Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lilu8989 kérdése:

Tényleg szeret?

Figyelt kérdés
A mai napon 1 hónap eggyütt lét után megkérte a barátom a kezem. ezek szerint szeret és komolyan gondolja? tudom hogy szeret érzem-.
2013. febr. 14. 15:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de még nagyon a rózsaszín ködben él... Ez még nagyon korai.
2013. febr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
tudom.... de én is nagyon szeretm őt- én 23 ő 21. nem most lenne eskuvo.
2013. febr. 14. 15:59
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondd neki,hogy kérdezze meg az első évfordulótokon újra!

El ne kötelezd magad egy hónap után!

2013. febr. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Akkor érdemes az eljegyzés, ha rövid időn belül össze is házasodtok. Ha éveket vártok, annak semmi értelme, szét is mehettek stb.
2013. febr. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
összeis fogunk költözni. nem tudom még mikor lesz, de sztem ebben az évben
2013. febr. 14. 16:03
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagy felelőtlenség, butaság ilyen rövid ismeretség után "igent" mondani. Nem is ismered. Majd amikor évekig együtt jártok, együtt laktok, akkor megismered hogy milyen ő valójában!


1 hónap után ez a rózsaszín álomvilág, ahol mindenki tök szép, okos, kedves, tökéletes, és "baromira szeretjük egymást"! Hát.... :) Várj még pár évet azzal az igennel.

2013. febr. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
joformán eggyutt lakunk :)
2013. febr. 14. 16:06
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Még a költözés is korai, bár akkor legalább jobban megismeritek egymást. De az eljegyzéssel mindenképpen várjatok pár évet, addigra meg kiderül, hogy mennyire is szeretitek egymást, mennyire illetek össze.
2013. febr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
már most teljes mértékben összeillünk, soha snekitol nem kaptam ennyi törödést mint tőle, még egy két éves kapcsolatomba sem.
2013. febr. 14. 16:08
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Minek kérdezel akkor minket, hogy ha minden tanácsunkra rámondod, hogy márpedig ez nem igaz?


Nem véletlenül mondjuk azt, hogy ne tedd hiszen egy hónap után is mindenki a legjobb formáját mutatja, és persze, hogy próbál minél jobban törődni veled. Ilyenkor még nem jönnek elő a problémák, az apróbb bakik, amikből kiderülhet, hogy nem vagytok egymáshoz valóak. És igen, akármennyire is próbálod majd bizonyítani az ellenkezőjét, ez akkor is így van.

2013. febr. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!