Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért mennek bele sokan olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért mennek bele sokan olyan párkapcsolatokba, ahol már nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Pl. 24 éves fiú a 18 éves lánnyal. Vannak extrém esetek pl. 30 éves férfi a 18 éves nővel, stb. De mire jó ez? Mennyi lehet az "egészséges" korkülönbség? Én már a 6 évet például soknak találom...
2013. febr. 14. 20:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Csak.

18 év a max.!

2013. febr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
én inkább érettség alapján ítélem meg a különbséget. amíg a lány nem éri el a 18-at, addig ne legyen idősebb a srác 2, max 3 évnél
2013. febr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%

Mert néha ez is működhet. Meg sokszor mondjuk két 18 éves között sem működik.

Neked sok. Valakinek nem. Nagyszüleim között 10 év van, mégis tök boldog házasságuk volt. Mire volt jó ez? 50 év boldogságra...

2013. febr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

van aki így, van aki úgy.

de a szerelemben a kor, magasság, testsúly nem számít.

2013. febr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Tudod, az érzelmek felülírják a számokat. Te komolyan eltaszítanál magadtól valakit (18+) egy SZÁM miatt???
2013. febr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én inkább a 18 éves és a 40 illetve a 50 évest nevezném Extrémnek.
2013. febr. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
azért vannak ilyen korkülönbséggel, mert ez a divat.
2013. febr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Azért mert szeretik egymást.
2013. febr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy az egészséges korkülönbséget az embereknek kellene meghatározniuk.

Én sem a közvetlen kortársaimhoz vonzódom, nem tudnám miért, nincs apakomplexusom, se semmi ilyesmi bajom, mégis a baráti köröm 90%a is tőlem legalább 10 évvel idősebb, és két komolyabb párkapcsolatom is olyan emberekkel volt ahol az egyik 11 évvel, a másik kicsit többel volt idősebb. Nem érzem úgy, hogy nem értem volna föl a "szintjükhöz", nagyon jól megvoltunk, kicsit több mint 1 évig. A végzetem úgy is egy ilyen férfi lesz, vagy ha nem, akkor majd 10 év múlva találom meg az igazim. Az a korosztály emberileg, felfogásilag nekem nagyon bejön, ott érzem magam jól. Ennyi az egész.

Nekem az nem ment, hogy tőlem fél évvel idősebb pasival legyek, egyszerűen borzasztó volt, nem is tartott, csak pár hónapig.

2013. febr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

"Te komolyan eltaszítanál magadtól valakit (18+) egy SZÁM miatt???"


25 vagyok és nálam egy 18 éves nem férne már bele. Az alsó határ nálam a 21 év, de az is csak azért, mert januárban töltöttem csak be a 25-öt.

2013. febr. 14. 20:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!