Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Van annak jelentősége,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van annak jelentősége, ha egy fiú többször is megérint?

Figyelt kérdés
Ritkán kérdezget felőlem, egyszer viszont mikor odajött megfogta a karom. Nem tudom, hogy direkt lett volna-e vagy csak hogy figyeljek rá. Párszor történt olyan is, hogy direkt arra jött, amerre én voltam, és úgy "került ki", hogy megfogta a vállam. Néhányszor volt még hasonló. Nem vagyunk annyira jóban, nagyon ritkán beszélgetünk. Van jelentősége, hogy ezeket csinálja? Többször is észrevettem már, hogy engem bámul. De akkor miért nem lép már valamit?
2013. febr. 14. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy jelnek vetted, és ne legyen punci lépni, hívjon el randizni, és ha nem punci el is fog, aztán pedig (ha bejön egyáltalán) menj el vele.
2013. febr. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valószínűleg van jelentősége. Lépni meg azért nem lép mert nem mer.

Bár ez a karfogás, vállfogás érdekes.

Normál esetben szimpátia esetén folyamatosan csökken a távolság, ha ez a másik félnek kényelmetlen, meg van a lehetősége finoman feltűnés mentesen elhátrálni. Ha valaki megfog, erre nincs lehetőséged, finoman és diszkréten. Azzal, hogy nem annyira közeli ismerős, mégis direkt feléd megy és kvázi 0-ra csökkenti a távolságot, számomra elég egyértelmű.

2013. febr. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tetszel neki csak nem meri elmondani. Vicces, de sokszor gondolkodtam el azon hogy ilyenkor micsoda nagyszerű tanácsokat is tudnék adni, de sajna semmi épkézláb ötletem nincs.

Többiek, segítsetek már légyszi. Kezd érdekelni mi a megoldás.

2013. febr. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az érintés mindenképpen azt jelenti, hogy tetszem neki? mi más oka lehet még? különben nem is foglalkozna velem?
2013. febr. 14. 23:32
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha direkt feléd megy és úgy kerül ki, hogy hozzád ér, miközben máshol és máshogy is elférne, valószínűleg azt jelenti, hogy tetszel neki.

Gondold végig kik szoktak megérinteni. Szüleid, rokonok, fiú és lány barátok ökörködés, köszönés közben. Meg esetleg olyan emberek akik a bizalmadba akarnak férkőzni, ügynökök például. Vagy ha valaki együtt érzését akarja kifejezni stb.

Gondold végig, mennyire szokott egy félig-meddig idegen srác megérinteni, rajta kívül ? Érdekes mert ezt a váll érintgetős gesztust például inkább lányok szokták használni fiúknál. Egyébként, ha akarsz valamit a sráctól, megteheted, hogy feltűnés mentesen megérinted, őt megelőzve, vagy finoman te is hozzá érsz egy pillanatra ez talán elég jel lesz neki. Miért ne tehetnéd? Ő már hozzád ért többször, ezzel beállította a köztetek lévő távolságot 0-ra. Normális körülmények között ez olyan 45-80 cm leginkább annyi amennyire te megállsz másoktól, vagy ő megáll másoktól. Az érintés az egyrészt behatolás az intim zónádba, másrészt bármilyen demagóg is, az érintés az érintés. Bár kérdés, hogy enélkül is felkeltette volna a figyelmed ?

2013. febr. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én voltam a 3. Mindegyik válasz tetszett, külön kiemelném az 5-öst. Teljesen igaz, ha már a srác megérintett, te is "megbökdösheted".:-)

Nézz a szemébe, próbálj vele beszélni, hozzá érhetsz a válladdal ... etc etc. De az is lehet a srác még nem elég érett a feladatra, akkor majd "menekülőre" fogja.

2013. febr. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Béca ***** válasza:
Most már csak az a kérdés, hogy neked is tetszik e a srác, ha igen akkor próbálj meg vele beszélgetni. Lehet, hogy nincs elég tapasztalata és nem mer kezdeményezni.
2013. febr. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért nem lép, mert fél. Ha a cicidet simizi, akkor vágd pofán.
2013. febr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!