Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem lesz nagyon kellemetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lesz nagyon kellemetlen találkozni ez után az anyukájával? Volt vkinek hasonlo esete?

Figyelt kérdés

Mult szombaton szakitottunk a barátommal. Eléggé úgy nézett ki h véglegesen,az anyukájának is elmondta. Tegnap viszonnt eljött hozzám és kibékültünk. De nem is merek ezek után menni hozzájuk,elég cikinek érzem h a családjában mindenki tudja h mi volt.

Én nem mondtam el senkinek,mert biztam benne h még kibékülünk.


2013. febr. 15. 07:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát attól függ, hogy miért szakítottatok, vagy mit mondott rólad a barátod az anyukájának.
2013. febr. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

De igen, számomra is ciki lenne. Ezért sem békülnék ki. De nálunk ez nem is áll fenn. Sajnos én fel is szarvaztam a fiát és az anyjáéktól tesójától kért tanácsot. Meg nem állnék a szülei előtt többé az biztos...

De szerintem ha bizonyitasz nem lesz ebből hátrányod. Elfogadnak majd, eleinte bizonytalanok lesznek de ez érthető.

2013. febr. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
*bizalmatlanok bocsi
2013. febr. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

az anyukája kedvel engem,mondta is neki h hülye volt amiért ezt csinálta.


Mert megtudtam h más lánnyal fog találkozni barátilag. Nem tudtam a csajrol,igy kidobtam. Másként reagáltam volna ha tudok erről a találkozóról. Kiderült tényleg csak barátként találkoztak. Az anyukája tudja az egész sztorit.

2013. febr. 15. 08:05
 5/14 anonim ***** válasza:

Ennyiért kidobni? Nem reagáltad egy kicsit túl a dolgot? Még akkor is ha nem mondta el?

Az én pasim is szokott találkozni mindenkivel az exével sőt sok más lánnyal is bejelentés nélkül, mégsem csinálok fesztivált. Nem esik jól persze és féltem de ha megpróbálnám korlátozni ő hagyna el engem.

A barátait a kapcsolatért nem adja fel senki, mert ha szakitanak mi marad neki?? Ki fogják vigasztalni??

2013. febr. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Deviáns Zsírkréta ***** válasza:

Az utolsónak teljesen igaza van. Egy kapcsolat a bizalmon alapszik, és ha ez nincs meg akkor mi értelme van folytatni azt? Máskor ne légy ekkora p*csa már ne vedd a lelkedre...

Egyébként teljesen attól függ a dolog, hogy a szülei milyen mentalitásúak. Szerintem miattuk nem kell aggódnod.

2013. febr. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tudom,h nem kezeltem a legjobban a dolgot. De nem magyarázott meg semmit,és féltékeny voltam nagyon. Ha tudtam volna arrol a találkozorol akkor nem csináltam volna ezt,tök véletlenül jöttem ra az egészre.
2013. febr. 15. 08:24
 8/14 A kérdező kommentje:
Ugy éreztem elvrsztette a bizalmam mivel nem szólt rola. Ezért akadtam ki.
2013. febr. 15. 08:25
 9/14 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Ő is ugyanezt mondta miután látott egy másik pasival smárolni egy buliban. Megingott a bizalma. Persze itt már teljesen jogosan! Pedig ő sose volt féltékeny akárkivel beszéltem, akárkivel találkoztam soha egy rossz szót nem szólt talán még örült is neki, hogy van életem fiú lány barátaim rajta kívül.

De a bizalma megingott.A mi útjaink itt kettéváltak. Gratulálok a béküléshez! Látszik, hogy igazán szeret a barátod. :) Nem úgy mint engem.

2013. febr. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Uh, azért nagyon gáz, hogy ennyiért szakítottál vele. Biztos elég érett vagy te egy párkapcsolatra?

A helyedben ezek után én is szégyellném magam, de legfőképp a párom előtt, és nagyon tepernék, hogy visszaszerezzem a bizalmát.

2013. febr. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!