Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan lány aki semmit se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki semmit se kapott valentin napra?

Figyelt kérdés
Én ilyen vagyok, és rosszul esik, ezt el is mondtam neki. Messze lakunk egymástól, nem tudott eljönni, majd csak hétvégén fog. De tudom hogy semmit se kapok tőle mert elmondta. Ez nagyon rosszul esik, én egy szál virágra gondoltam, annyi mindenkinek jár.
2013. febr. 15. 14:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
-.-'
2013. febr. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%
Ne már. Én még soha nem kaptam és élek. Fontosabb, hogy mindennap érezzem szeret, ne csak ekkor. Bár szerintem mindenkinek más lesz a véleménye. N
2013. febr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Tudom h szeret, nem ezzel van a gond. Csak jól esett vna egy kis törődés, hogy gondolt rám. Nem nagy ajándék szimplán egy virág
2013. febr. 15. 14:37
 4/18 anonim ***** válasza:
37%
hallottad nicky minaj STUPID HOE című számát?
2013. febr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Te adtál neki valamit?
2013. febr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
igen én adnék ha adna ő is. de már mindegy igy nem adom oda neki
2013. febr. 15. 14:41
 7/18 anonim ***** válasza:
23%
add csak oda. had érezze magát szarul.
2013. febr. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne a legjobb, ha te odaadnad neki, igy tudna, hogy ezt igy vartad volna el tole is,kulonben nincs ahonnan tudja, hogy neked ez fontos.
2013. febr. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
nem gondoltál arra hogy másra kell a pénz? vagy mondjuk mondta és hétvégén mégis kapsz valamit tőle? amúgy meg szerintem fölösleges dolog ezen múlik hogy kapsz tőle valamit ez esik szarul? nehéz lehet a kedvedbe járni sajnálom a srácot :)
2013. febr. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
nem esik szarul ha kapok tőle vmit. Csak az, hogy totál nem érdekelte az h ezzel engem megbántott, és mondtam is ezt neki szóval tisztában van vele. Ezek után nem tudom mit csináljak ha eljön hozzám
2013. febr. 15. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!