Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan lány aki semmit se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki semmit se kapott valentin napra?

Figyelt kérdés
Én ilyen vagyok, és rosszul esik, ezt el is mondtam neki. Messze lakunk egymástól, nem tudott eljönni, majd csak hétvégén fog. De tudom hogy semmit se kapok tőle mert elmondta. Ez nagyon rosszul esik, én egy szál virágra gondoltam, annyi mindenkinek jár.
2013. febr. 15. 14:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj aki szeret nem magát nézi hanem a párját.Ezen lefagytam,hogy adtál volna neki ha õ is.Ego vagy,mi fontosabb?Ha szeretek a másik boldogsága engem boldogít,nem a tárgyaktól leszel több,hanem az önzetlenségtõl.Ezt ha felfogtad akkor értelmesebb leszel és értékesebb is!
2013. febr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
lehet azért nem érdekelte mert vett valamit és meg akart lepni hétvégére? amúgy meg az egész valentin napot egy okos marketingtudó pali találta ki aki tudja hogy kell embereket lehúzni és pont az ilyen lányok miatt azoknak a srácoknak is MUSZÁJ venni ajándékot akik hülyeségnek tartják az egész ünnepet mert az év minden napján szeretik a barátnőjüket és lehet most nem vett de máskor amikor nem volt ünnep vett valamit neked
2013. febr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Én. Mi a barátommal nem tartjuk számon ezt a sz*rságot. Az év bármelyik napján meglephetjük egymást, minek kellene ezt egy hülye ünnephez kötni?
2013. febr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Már bocs, de te...

áh nem is fejtem ki, felesleges!

2013. febr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Édes isten szedd már össze magad te nő! Mi ez általános iskola hatodik osztály, hogy "odaadom, ha odaadod"? Ne azért próbálj kedveskedni másoknak, mert cserébe elvársz hasonlókat! Én sose ünnepeltem a valentin napot, még is élek. Sokra mennék vele, ha a pasim nem szeretne, meg agyba-főbe csalna, de Valentin napkor beállítana egy csokor döglött dudvával, és egy napig elhitetném magammal, hogy talán mégis szeret. Ennek mi értelme van? A Valentin nap olyan nap, amikor elkényeztetett, érzelmileg elprostituálódott, hisztis csajok nyivákolni tudnak ha a pasijuknak fontosabb az, amit éreznek, mint az, hogy pénzzel kifejezzék azt.
2013. febr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Tőlem eddig még bármelyik barátnőm számithatott virágra v. ajándékra az év 364 napján minden különösebb alkalom nélkül egy kivétel a feb. 14. Mondjuk hál' Istennek az én időmben még nem is volt ekkora cirkusz körülötte.
2013. febr. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal többet ér az, ha az év bármelyik másik napján kapok virágot, amikor szívből adja, nem azért mert most kell. Soha nem ünnepeltük még meg a valentin napot és nem is akarjuk.
2013. febr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én vettem az enyémnek és nem díjazta, ennyit erről...
2013. febr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!