Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma láttam kettő kb 10 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma láttam kettő kb 10 éves gyereket (lányt, fiút) kézen fogva mentek , meg, megálltak és, smároltak! Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Szerintem nem, hát hova süllyed már ez a világ komolyan ? :D
2013. febr. 15. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi érdekel engem, mit csinálnak idegen 10 éves gyerekek?
2013. febr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérdező! Tuti lány vagy. :D Amúgy én is ledöbbennék ha ilyet látnék.
2013. febr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el! szerintem neked feltűnési viszketegséged van ezzel a kérdéssel.
2013. febr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen normális, hogy nem szálltál bele
2013. febr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3 as én se nagyon hittem a szememnek szóval jogos :)
2013. febr. 15. 14:54
 6/7 anonim ***** válasza:

azt a k....

I hate my age of history!

2013. febr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is voltam szerelmes 10-11 évesen, nem tudom mit vagy úgy oda. Ez nem lesüllyedés...

A lesüllyedés az az, ami a legtöbb fiatalt jellemzi mostanság, hogy kefélnek össze-vissza mindenkivel, nem az igazi emberi értékekre figyelnek oda, hanem arra hogy a fiú milyen gazdag, stb...


Azt mondom visszagondolva, hogy 10-11 évesen még az a szerelem őszinte volt, de mostanában erre vagy nincs igény, vagy a vidéki emberekben maradt csak meg a tisztes szerelem.

2013. febr. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!